Najlepiej ubrane postacie w serii

Tutaj piszemy o rzeczach ogólnie związanych z Final Fantasy.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

zinkul pisze:Yuna w X-2 i Chocobo
Fajny pairing :lol:
Final Fantasy jest EKSTRA I JESZCZE RAZ EKSTRA dlatego tu piszę
Argumentuj wypowiedzi, a będzie EXTRA :]
UNOisMAD pisze:ciekawe jak on dźwiga miecz jego wlasnej wielkosci
I gdzie on znajdzie odpowiednią pochwę na taki miecz ? O_o

Design postaci z FFXII dobija już przy pierwszych próbach rysowania. Chętnie bym sobie namalowała Fran, ale jak sobie pomyślę o tym jej sado-masochistycznym stroju, to mi sie szybko odechciewa XD Ale POZATO ciuszki są stylowe i nie trzeba kaleczyć oczu widokiem żółtych gaci (Wakka) albo pstrokatej kurteczki (Tidus).
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Ivy pisze:Design postaci z FFXII dobija już przy pierwszych próbach rysowania. Chętnie bym sobie namalowała Fran, ale jak sobie pomyślę o tym jej sado-masochistycznym stroju, to mi sie szybko odechciewa XD Ale POZATO ciuszki są stylowe i nie trzeba kaleczyć oczu widokiem żółtych gaci (Wakka) albo pstrokatej kurteczki (Tidus).
Ale Fran ma przecież fajny strój :D Taki... przyciągający uwagę.. Swoją drogą, władza w Ivalice musi być niezwykle liberalna, bo u nas taką by zamknęli i rzucili na pożarcie beretom. A w FFXII najbardziej nie podobał mi się strój Vaana- wyglądał jak striptizer jakiś.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Yazoo_Gunner

Post autor: Yazoo_Gunner »

U mnie to tak -
FF II - chyba ma na imię Maria ( stylowe ciuchy, młoda, tylko fioletowe włosy są nie takie)
FF VII - Tifa, Sephirot, Vincent... (czerń jest moim żywiołem)
FF VIII - Squall, Rinoa, Selphie... (Jakoś fajne ciuszki)
FF IX - Beatrix ( no i to się nazywa fenomenalny stroj dla dziewczyny), Zidane( niezły styl)
FF X - Wakka, Rikku ( coś szalonego)
FF X-2 - cała trójka ma fajne ciuchy...


GGY: ARGUMENTY -_-'

Fajny styl oznacza że lubie taki ubiór lekko elegancki i trochę szalony... wręcz doskonały...
Ostatnio zmieniony sob 12 maja, 2007 15:42 przez Yazoo_Gunner, łącznie zmieniany 1 raz.
Abdul

Post autor: Abdul »

Ja sadze:
FF8-Squall,czarny jakos do niego pasi
FF9-Vivi,ciuchy jak dla maga :p
FF10-Rikku,wyroznia sie od reszty jakos
FF 10-2-Rikku,stroj Thiefa jest taki kolorowy;p

GGY: To twój 2gi post bez argumentacji, jeden skasowałam. Jeszcze 1 i warning. ARGUMENTY.
Ostatnio zmieniony pt 01 cze, 2007 22:18 przez Abdul, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bahamut
Kupo!
Kupo!
Posty: 94
Rejestracja: czw 21 gru, 2006 18:37
Lokalizacja: 3 years ago

Post autor: Bahamut »

Argumenty ?? aaa rozumiem w szkole nie uczyli -.-.


Ale żeby nie było Offa to najfajniej ubrane były Yuna i Rikku w FFX-2. Fajnie i stylowo a zmiana tych ich profesji (Nie wiem jak fachowo się to nazywa bo jeszcze w FFX-2 nie grałem tylko filmiki widziałem :P) bardzo ładna i efektowna widać, że FF często są robione pod męską widownie, bo z FF'a na FF'a postacie płci żeńskiej mają coraz skąpsze stroje :P.
Alice

Post autor: Alice »

U mnie to tak:

Squall - ta jego kurteczka powala na kolana. Jakby tak nasi, polscy chłopcy zaczęli chodzić... byłoby na co popatrzeć. Do tego fajnie nosi te paski na spodniach. W ogole Squall wygląda dość oryginalnie.
Rinoa - bardzo podoba mi się ten jej płaszcz (tak to się nazywa? :D). Ładnie jej w niebieskim. Hm.. a czy mi się wydaje, czy większość głównych bohaterek ma na ramieniu czarną wstążkę?
Cloud

Post autor: Cloud »

Dla mnie najlepiej ubrana postacia z FFVII jest
z chlopakow
Cloud- ze względu tylko na fryzure :lol: i bron :P
vincent-fajny plaszcz wlosy i tez ma fajna bron 8)
Red XIII- chociaz to nie jest czlowiek ale tak jakby pies to podobaja mi sie w nim te jego tatulaze 8) ogon ktory mu plonie :lol: i ogolnie twarz ma fajna :P

z dziewczyn
tifa-najlepsza dziewczyna w ffVII fajna bron,wlosy,twarz ..... itd. :razz:
Diann
Kupo!
Kupo!
Posty: 123
Rejestracja: wt 20 mar, 2007 16:05

Post autor: Diann »

A co ja mam tu napisac?
Cloud m się nie spodobal, bo te spodnie wyglądające jak worek i metalowa plyta na barku yglądaly conajmniej dziwnie...
Ale Sephiroth... klasa sama w sobie...
z dziewczyn
tifa-najlepsza dziewczyna w ffVII fajna bron,wlosy,twarz ..... itd. :razz:
... znaczy się, że piersi, których pozazdrościłaby jej nawet Pamela? :grin:
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

aktualnie jestem w trakcie FFX-2 i muszę powiedzieć, że stroje Yuny i Rikuu są bardzo ten tego, fajne :P ale tylko te podstawowe. Yunie fajnie powiewa te pół spódnicy (jakby zabrała ją komuś przeciętemu na pół przez ninja o_O ) i wiąże włosy ciekawą wstążką (przez 2 lata aż tyle jej urosły? czy to raczej taki dopinany "warkocz"?); strój pieśniarki (jak to malowniczo zostało przetłumaczone w polskiej instrukcji) też jej pasuje - jak nic zdjęty z jakiejś japońskiej pop idolki.
Na strój Rikku można zareagować niczym innym jak tylko droolem XD. zastanawia mnie tylko, z czego ona ma szalik, i jak często go musi prać, żeby go nie zapocić.
reszta strojów (przynajmniej te, które widziałem do tej pory) to jakieś dziwne bajabongo - skóry nabijane ćwiekami, white mage w kaloszach, a Machina Mav to już zupełnie niewaidomo co (za to Floral cośtam Yuny się podoba).
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Sogetsu pisze:aktualnie jestem w trakcie FFX-2 i muszę powiedzieć, że stroje Yuny i Rikuu są bardzo ten tego, fajne :P ale tylko te podstawowe.
Poczekaj na Lady Luck, też jest bardzo fajny :]
Sogetsu pisze:(przez 2 lata aż tyle jej urosły? czy to raczej taki dopinany "warkocz"?);
Dopinany, w filmiku którego oczywiście u nas nie było, "Prologue" nie miała go, dopiero jak wyszła z Rikku z chatki po przebraniu to miała ;] Ale tak czy tak, wzrok najczęściej koncentruje się na faaajnym znaczku pośrodku koszulki - albo częściej gdzieś w okolicach :lol:
Sogetsu pisze:white mage w kaloszach
Oj, nie znasz się, mi to na białe glany wyglądało, takie jak gothic lolity noszą :P A przy okazji, w przypadku Yuny zwróciłeś uwagę na to, że strój ten jest fajnie obcisły w strategicznym miejscu? ^^" Powiadam, poczekaj na Lady Luck...
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Gveir pisze:"Prologue"
czy to znaczy, że zostaliśmy pozbawieni intra? tak mi się wydawało, że czegoś tu brakuje. od razu zostajemy wrzuceni w wir wydarzeń i nie wiadomo o co chodzi. trochę to dezorientujące.

co do Lady Luck, domyslam się, że będzie jeszcze bardziej ten tego niż obecny strój Rikku :P
Gveir pisze:wzrok najczęściej koncentruje się na faaajnym znaczku pośrodku koszulki - albo częściej gdzieś w okolicach
ja ten znaczek próbuję głębiej analizować :)
Gveir pisze:w przypadku Yuny zwróciłeś uwagę na to, że strój ten jest fajnie obcisły w strategicznym miejscu?
jeszcze nie. na razie skupiam się na rozwijaniu jednego z zawodów i na WM przełączyłem raz, żeby się podleczyć. ale to też będę musiał zbadać.

btw, przyznaj, że też się bawiłeś ustawieniami kamery w tej kulce do komunikacji, np podczas rozmowy z Donną :]
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Gveir pisze:czy to znaczy, że zostaliśmy pozbawieni intra? tak mi się wydawało, że czegoś tu brakuje. od razu zostajemy wrzuceni w wir wydarzeń i nie wiadomo o co chodzi. trochę to dezorientujące.
To był krótki, chyba 20 minutowy filmik dołączony do japońskiej wersji wydania International, czyli pierwszego z Expert Sphere Board i Dark Aeons, pokazywał jak świat zmienił się w ciągu tych dwóch lat, co robią postacie i jak Rikku skaptowała Yunę... Jak zwykle my nie dostaliśmy. Tak samo jak Final Mission -_-"
Sogetsu pisze:co do Lady Luck, domyslam się, że będzie jeszcze bardziej ten tego niż obecny strój Rikku :P
Sukienka. Długa. Co nie znaczy że jest jej dużo ;]
Sogetsu pisze:ja ten znaczek próbuję głębiej analizować :)
A częste umiejscawianie go w środku ekranu podczas zbliżeń bardzo to ułatwia ^^"
Sogetsu pisze:jeszcze nie. na razie skupiam się na rozwijaniu jednego z zawodów i na WM przełączyłem raz, żeby się podleczyć. ale to też będę musiał zbadać.
Ano, robiłem to samo, chociaż od razu sprawdziłem wszystkie wersje strojów dla panien, tak z ciekawości :wink: A WM... powiem, że u Yuny tył(ek) wygląda mniej więcej jak u typowej blondynki z białymi spodniami i stringami... Na dodatek powiem, że fajne są stroje, które są zbrojami, jak Samurai, Dark Knight czy Berserker, chociaż one wiele nie odkrywają... Ale patrzy też się przyjemnie... Bo to takie... hmm... fajne, damskie zbroje fantasy po prostu ^^
Sogetsu pisze:btw, przyznaj, że też się bawiłeś ustawieniami kamery w tej kulce do komunikacji, np podczas rozmowy z Donną :]
Skąd wiedziałeś? :lol:
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Aralka

Post autor: Aralka »

Bardzo lubię wdzianka Rikku, jako Thief. Fajnie też wygląda jako Berserker :P
Yunie jest nieźle w Songstress i White Mag.
Paine...hm, fajnie wygląda w Warrior i Dark knight.

z FF9, najbardziej podobał mi się "kombinezon" Dagger. No i jeszcze Vivi :P

Z FF7, to chyba najfajniej jest ubrana Tifa.

W FF8, nie grałam, więc nie wiem...
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Gveir, Sogetsu, nie graliście jeszcze w XII? Jedno zbliżenie na Fran i zapomnicie o Yunie :D
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
aden
Kupo!
Kupo!
Posty: 160
Rejestracja: pn 12 lut, 2007 22:55

Post autor: aden »

Znaczka nie ma co dlugo analizowac. Taki sam mial Jecht na klacie wytatuowany.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie Final Fantasy”