Najlepiej ubrane postacie w serii

Tutaj piszemy o rzeczach ogólnie związanych z Final Fantasy.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Tyle że Yuna nie ma tatuażu, tylko taki powiększony medalion Tidus'a, zawieszony w trójkącie jaki tworzy rozcięcie jej koszulki...
aden pisze:Znaczka nie ma co dlugo analizowac. Taki sam mial Jecht na klacie wytatuowany.
Uwierz, nie na znaczek się przecież patrzy ^^"
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
aden
Kupo!
Kupo!
Posty: 160
Rejestracja: pn 12 lut, 2007 22:55

Post autor: aden »

To już inna sprawa, ale wtedy analizuje się to co pod znaczkiem :P
Muriel

Post autor: Muriel »

W FF8:
!L-A-G-U-N-A!
Squall i Zell też mogą byc.
Z dziewczyn to Selphie i Rinoa.
Komicznie wygląda Kiros, gdy nie jest "w pracy"
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

proszę umotywować swój wybór i zwracam uwagę na zbyt szybkie p[ostowanie, przez co mają mało treści i nie wnoszą wiele do dyskusji - dotyczy wszystkich twoich wpisów w dziale "FF Ogólnie".
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Tesse
Kupo!
Kupo!
Posty: 57
Rejestracja: sob 22 lip, 2006 00:23

Post autor: Tesse »

Obecnie mój poprzedni typ-Tifa uległ zmianie. Obecnie jako najlepiej ubraną postać kobiecą typowałbym Lulu z FFX. Mimo iż wiele osób pewnie się ze mną niezgodzi to w jej stroju zafascynwał mnie układ pasów i bogato haftowany płaszcz. Na uwagę zasługuje też gorset z futerkiem doskonale eksponujący walory czarodziejki.

Z męskich postaci trudno dokonać konkretniejszego wyboru. Każdy ma swoje upodobania. Jak dotąd najbardziej do mnie przemówił strój Zella. Luźna koszula i spodnie. Brak zbędnych kombinacji :wink:
the friends that we have lost, or dreams that have faded... never forget them
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Mnie przypadł do gustu strój Squall'a, szczególnie kurtka ^^ - co prawda takie trochę nie uniwersalne bo w lato to by mi było trochę gorąco w takim stroju no ale! xD
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Haichi pisze:kurtka
która niestety, dobrze wygląda tylko w grze. wyobrażacie sobie kogoś w rzeczywistości noszącego coś takeigo? widziałem raz podobną na jednym gościu. kurteczka odsłania tyłeczek, że nic tylko się przyglądać. i pewnie to był przypadek, że robił duże, typowo rodzinne zakupy z innym panem:]
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

No właśnie ja nigdy na facecie nie widziałem takiej kurtki zawsze dziewczyny takie nosiły ... no oczywiście poza squallem więc chyba masz racje ^^"
Awatar użytkownika
Dyzio_USSJ
Kupo!
Kupo!
Posty: 162
Rejestracja: wt 22 sie, 2006 16:04
Lokalizacja: Leszno

Post autor: Dyzio_USSJ »

Sama kurtka jest świetna gdyby była ciut dłuższa. Btw. Jeśli ktoś zamierza chodzić podobnie to zdecydowanie lepiej skompletować sobie podobne ciuchy i wtedy przebierać się za Squalla. Gdy oglądałem ludzi pobrzebieranych za niego na cosplay'ach w oficjalny komplet od Square to bardziej wygląda jak jakaś żałosna zabawka niż normalny ubiór, materiały dziwne i skóra jakaś nie taka. Co do tematu wg. mnie najlepiej ubrany z wszystkich części jest Zell (gdzieś wspominałem bodajże).
Awatar użytkownika
chalcedon
Kupo!
Kupo!
Posty: 77
Rejestracja: sob 21 lip, 2007 12:08

Post autor: chalcedon »

A mnie się najbardziej podoba dressphere Lady luck w FF X-2 :D ( chociaż Black mage też wygląda nieźle :) ).
Sukienki dziewczyn mają ładne kolory ;)
Mieć milion, a nie mieć miliona to już są dwa miliony
leonek33

Post autor: leonek33 »

Beatrix:* Żadna inna postać z wszystkich "Fajnali" które ukończyłem nie zaciekawiła mnie tak jak właśnie Ona, a co do jej stroju - coś takiego w sobie ma, coś co przyciąga... Do samego końca miałem taką małą nadzieję, że na stałe przyłączy się do mojej drużyny.
Awatar użytkownika
Jacek
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: sob 08 kwie, 2006 21:21
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: Jacek »

Jak dla mnie to Tidus ma najciekawszy ubiór. Taki chaotyczny i wogóle nieuporządkowany. Ciekawe co by było gdyby w przyszłości noszno takie stroje. Światowa moda by tego nie wytrzymała! XD
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Z uwagi na przybycie nowego pokolenia bohaterów (i nadchodzące w postaci Lightning z FF XIIII) zrewidujmy nasze poglądy. być może zmieniły nam się gusta i to co się nie podobało, teraz oceniamy inaczej. Wszak gusta zmieniają nam się z wiekiem. Co Wy na to?
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Stroje z XIII nie są jakieś super-hiper-mega-wypiard, tak żeby zaraz się zachwycać designem, ale trzeba przyznać że są ładne, bez przegięć w żadną stronę i trzymają spójną estetykę. Mam pod tym względem skojarzenia z bardzo spójnym projektem strojów z XII, tylko przeniesionym w realia sci-fi. Jedno zastrzeżenia - Snow ze swoją chustą wygląda lekko śmiesznie.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie Final Fantasy”