"Final Y jest BE, bo" - ponarzekaj na którąś FF ;)

Tutaj piszemy o rzeczach ogólnie związanych z Final Fantasy.

Moderator: Moderatorzy

Ludzix

Post autor: Ludzix »

tak?? ja to wiedziałam chyba rok wcześniej więc mnie nie zaskoczyło
w00t, ten tekst rządzi :)
a może jednak nie
A ten wymiata :]
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Garnet pisze:..i znowu burzliwa..jakze ciekawa...wymaina zdan..ktos ma takie zdanie i juz...nic komus innego do tego...
Dzięki Garnet <chlip> Ty jedna mnie rozumiesz :564: Znowu ci jestem winny szklanicę krwi z dziewica ;)
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Erelen_Galakar pisze:Dzięki Garnet <chlip> Ty jedna mnie rozumiesz Znowu ci jestem winny szklanicę krwi z dziewica
nie zapominaj że też prowadzisz tą dyskusje ;)
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Ja się tylko broniłem po tym gdy się wszyscy na mnie rzucili gdy powiedziałem, że bardziej podoba mi się FF X-2 od FF 9 :( Ty byś się Eiko nie broniła?
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

a ty pierwszy powiedziałeś że nie lubisz zbytnio FFIX i zacząłeś na to naskakiwać a ja tylko broniłam mojego ulubionego FF :P ;)
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Lucrecia pisze:Fakt,nabijanie Elixira albo Ribbon do 999 to jest przegiecie ma maksa.
Luci - nabijanie 999 AP na Ribbona nie jest takie straszne. Właśnie w tej chwili nabijam 999 na Mimica i X_Magic u Red Mage'a(FF 5). W tej chwili jestem po 2-ów X-Magic i w 1/4 Mimiców(APuje dwóch jednocześnie). Dzięki trzem ninjom ze Slashem idzie to rekordowo szybko(zabija wszystkich lub więkoszść wrogów, a jak kogoś spudłuje to jeszcze 2 slashe czekają), przy zaledwie 4-6 Ap za walke, bez takich bajerów jak AP Egg w FFX-2. Z tego co wiem, to Dresy z X-2 są w prostej linii klonami Jobów z FF 5. Przykro mi, ale ten argument wydaje mi się niedorzeczny.
Erelen_Galakar pisze:Eiko dno samo w sobie, za to Rikku ma jakiś charakter, w dodatku widać zmienność nastrojów, i nie myśli jak Eiko ciągle o jednym.
Nie zgodzę się - Eiko jest jak na kilkuletnie dziecko wyjątkowo rozgarnięta, o ciętym języku, inteligentna, do tego myślim kreatywnie. Co zrobiono Rikku W FFX-2 moge sie tylko domyślać, ale słyszałam negatywne opinie na ten temat.
Erelen_Galakar pisze:Odpowiem tak: "Ogólnie to nie twerdzę, że FF9 pozbawiona jest zalet - ale jak dla mnie jest to płytka gierka dla ludzi o niewyrafinowanych gustach." OO
W tym momencie obrażasz gusta tych, którzy tą grę lubią, chociażby Garnet....a Garnet z tego co wiem, ma dość wyrafinowany gust.

Dobra, co miałam do powiedzenia na ten temat to powiedziałam. Chcecie się przekrzykiwać jak dzieci w piaskownicy, który Final jest gorszy, bo bohaterka taka a taka, proszę bardzo.
Ostatnio zmieniony pn 11 kwie, 2005 15:45 przez Sephiria, łącznie zmieniany 3 razy.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

mnie wszystkie finale są jednakowe... tzn. w każdym są wady i zalety.
Co do naj finala to sam nie wiem :/ Może FF7, może FF9.... a może FF8... wszystkie są fajne, ale ja grałem w lepsze gry :]

[ Dodano: Wto 12 Kwi, 2005 ]
eh żeby nie dysputy to sory, ale żaden topic by tu prawie nie istniał 8)

[ Dodano: Wto 12 Kwi, 2005 ]
Sephiria pisze: Erelen_Galakar napisał/a:
Eiko dno samo w sobie, za to Rikku ma jakiś charakter, w dodatku widać zmienność nastrojów, i nie myśli jak Eiko ciągle o jednym.

Nie zgodzę się - Eiko jest jak na kilkuletnie dziecko wyjątkowo rozgarnięta, o ciętym języku, inteligentna, do tego myślim kreatywnie. Co zrobiono Rikku W FFX-2 moge sie tylko domyślać, ale zdaje się przeszła rozwój wtórny, czyli powrót do dzieciństwa.
A więc. W moim przekonaniu Eiko to równa gościuwa. Starczy :D

[ Dodano: Wto 12 Kwi, 2005 ]
*ó...(?)

[ Dodano: Wto 12 Kwi, 2005 ]
Hm, są gusta i guściki ;]
glamorous vamp
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Sephi pisze:W tym momencie obrażasz gusta tych, którzy tą grę lubią, chociażby Garnet....a Garnet z tego co wiem, ma dość wyrafinowany gust.
Przepraszam, ja zacytowałem tylko Luci zmieniając jej FF X-2 na FF IX w ramach riposty ^^
Awatar użytkownika
The Sorrow
Kupo!
Kupo!
Posty: 195
Rejestracja: czw 31 mar, 2005 16:51
Lokalizacja: Tselinojarsk

Post autor: The Sorrow »

Hhhhhhhhheeeeeeejjjjjjjjjj........to moja łopatka.....
To lecimy (grałem w części 6 - X-2, z wyjątkiem XI)
6 - Kefka sie za dużo smieje, więc nie moży byc zły, bo zły musi być mroczny, wymiatający bishomen,
7- Sephirot to bishomen i marionetka, Cid przeklina a w to grają dzieci, ogólnie bo zupa za słona,
8 - bu tu główny zły to baba a nie mroczny bishomen, poza tym tu nawet seifer to nie bishomen i nie ma animacji Rinoy w bikini,
9 - bo Kuja to bishomen i ma ryże włosy, ZiZu ma ogonek i nie gra w piłe a Viviego nie widziałem w końcowej animacji,
10 - bo za dużo ty bishomenów - Tidus i Seymur, bo Dark Aeony są z kosmosa i bo ostatni bos to nie mroczny bishomen i jest cienki jak ruski kisiel,
10-2 - o god........ ide walczyć o łopatkę........Oodddawwwaajjjj...........
...Battle brings death, death brings the sorrow.
The living... May not hear them... ther voices... Fall upon daef ears.
But make no mistake... Dead are not silent.....
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

:twisted: :twisted: :twisted:

jak ktoś mi tu będzie obrażał moje ukochane FF9, to osobiście potraktuje grabkami po twarzyczce i żadne wiaderka obronne nie pomogą :twisted: :twisted: :twisted:

..czekam tylko na moment w, którym dojdziemy do tego , ze każdy final jest beznadziejny i usuniemy forum :roll:
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

nie tzreba usuwac zaraz... bedziemy ogolnie jechac wszyskto co sie da..poczynajac od butow bohaterow konczac na meblach w pokojach
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

ehh ..to taka ironia była :roll:

hmm..meble mówisz??? dobry pomysł ...

..."ja uważam że wystrój pokoju Tify był totalnym bezguściem, a pianino nie było dostosowane do goólnego stylu."..

heej ..podoba mi sie to :D ...ekhmm ..no dobra .. :roll:
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

Znowu kłótnia o x-2... jak ja to kocham ^_^

Uważam, że najgorszym i najbezsensowniejszym finalem jest x-2, nie bede pisać dlaczego bo pisałam już kilka razy i nie chce mi sie wiecej.

Nie lubie też ff8 za:
-zella
-eyes on me
-junction
-to ze mozna bylo zawsze i wszedzie uciekac bez zadnych kosztów a przez to miałam kiczowate postacie
-muzyka... poza paramoma utworami (liberi fatali, lunatic pandora, maybe I'm a lion) strasznie mnie irytowała
-za szare menu
-za beznadziejny phoenix down
-za to jak Squall sie zmienił (pod koniec gry ciągłe gadanie o Rini irytowało mnie prawie tak jak końcówka Sailor Moon i ciągłe gadanie o ChibiChibi)
-lokacje... żadna nie zdobyła mojej sympatii (poza Lunatic Pandora gdzie lubowałam sie muzyką)

FF4 za całokształt (a głównie za zombie, dark elfa, brak etehrów i koszmarnie długie jaskinie)

Reszte Finalów lubię.... nawet to ffX
(nie wliczam 1-6 oraz T i TA)
Co zrobiono Rikku W FFX-2 moge sie tylko domyślać, ale słyszałam negatywne opinie na ten temat.
ahahaha yunnie this is so disasterriffic and cuttie <podskoki i klaskanie w dłonie> hihihihihi
Chcecie się przekrzykiwać jak dzieci w piaskownicy, który Final jest gorszy, bo bohaterka taka a taka, proszę bardzo.
yay!!! jaka szkoda ze LS sobie poszedł.... krytykowanie finali bez niego to już nie to samo ><
Jeśli Yuna jest nudna to Vivi to król nudziarzy a Zidane bóg nudziarzy
yuna ciekawsza od Viviego i Zidana? m'key
i w dodatku ma taki powód do zniszczenia świat (czy co on tam chce zrobić) że szok
shuyin.... bardzo interesujaca postać....
gościu o chorych ambicjach majacy wyraźnie problemy ze swoją osobowością....
swoją drogą jak tak wtedy grał na organach [szalony organista muahahahah.... lubie takich panów... brak mu jeszcze tylko czarnego płaszcza XD] strasznie przypominał mi Hojo
Paine wkurzała mnie niemożebnie, bo się nie mogła biedaczka zdecydować: chce być poważna czy nie.
uwielbiałam Paine... ech te jej teksty ratowały sytuację... bez niej bym chyba nie przetrwała x-2
ale akurat latania po świecie w stringach za kolorowymi kulami nie uważam za najlepszą formę okazywania chłodu, powściągliwości i żalu po utracie przyjaciół
emm... myślałam że to Rikku miała stringi na wierzchu oO
Eiko napisał/a:
a lubię tą i tą więc nie ma problemu

Eiko uważaj bo takim tekstem narazisz się wszystkim pozostałym kobietom na forum
nie, dlaczego? uważam że eiko była bardzo fajna... i tą rikku z ffX też lubiłam. Narazi sie jeśli będzie promować nagość w FF XD
w FFX jest podobnie ale to tyle przynajmniej nie trwa
w opcjach można wyłączyć animacje towarzyszące zmianom stroju (puff puff całe szczęście)
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Kairi-chan pisze:Narazi sie jeśli będzie promować nagość w FF XD
to możesz być pwena że tago nie zrobię mi też się to nie podoba ;)
Kairi-chan pisze:w opcjach można wyłączyć animacje towarzyszące zmianom stroju (puff puff całe szczęście)
w których?? jak świetnie
Kairi-chan pisze:yuna ciekawsza od Viviego i Zidana? m'key
chyba myślimy podobnie bo też mnie to zastanowiło
Kairi-chan pisze:bardzo interesujaca postać
tak jak Garland :/ obaj do kitu
Kairi-chan pisze:-eyes on me
bardzo ładna piosenka czego chcesz
Kairi-chan pisze:za szare menu
heh
Kairi-chan pisze:za to jak Squall sie zmienił (pod koniec gry ciągłe gadanie o Rini
przynajmniej o niej myślał ;) to mi się podobało :D
Kairi-chan pisze:nawet to ffX
czemu nawet?? mi się ten Final może nienajbardziej ale podobał jakaś odmiana przynajmniej

[ Dodano: Pon 11 Kwi, 2005 ]
The Sorrow pisze:Cid przeklina
nie tylko Cid Barret też ;)
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

...
w takim razie co wy tutaj na tym forum robicie i po jakiego grzyba gracie w FF, skoro taka breja...?
...
Pytam, bom ciekawa...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie Final Fantasy”