Final Fantasy Art&Fanart

Tutaj piszemy o rzeczach ogólnie związanych z Final Fantasy.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Dzięki! Aż sama się dziwię, że spod mojej ręki wyszedł aż taki kolorowy rysunek :) Mam słabość do czerni ,bieli i czerwieni...

ech... a ja sie chwaliłam moją yuną narysowaną w paintcie : /
No to pokaż jak wyszło. Nie można przecież porównywać prac z Painta i PhotoPainta, bo to dwa różne narzędzia. :)
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

buahahah ...Kairi :D twoja Jóna jest świetna .....:D dawaj ją tu zaraz :D
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Ivy, I worship thee! :shock:

O żesz... to jest prześliczne! Wprawdzie zupełnie inaczej wyobrażałam sobie tę postać (tak bardziej 'szorstko i męsko' :wink:), ale Twoja wersja bardzo przypadła mi do gustu. Szczególnie twarz i włosy; coś pięknego! :shock: [Nie, nie kadzę Ci tylko po to, żeby pokadzić; naprawdę jestem pod wrażeniem!]

Heh, tak szczerze powiedziawszy, ta Faris mocno trąci mi panią Beatrix. :D Ivy, co będziesz rysować w następnej kolejności...? Może Beatrix właśnie? [Nie przechodzisz czasem teraz Dziewiątki, hmm?]

Ach, i jeszcze jedno -- napraw tego linka do swojej galerii na Deviancie; chętnie się tam porozglądam. :D
Ostatnio zmieniony czw 31 mar, 2005 15:15 przez Lenneth, łącznie zmieniany 1 raz.
Orion

Post autor: Orion »

Tamten link działa,tylko trzeba na dole kliknąć "back to deviantart" czy coś w tym stylu.
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Ivy, dawaj więcej takich rysunków bo szkoda żeby taki talent się zmarnował :>
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Lucrecia pisze:Heh, tak szczerze powiedziawszy, ta Faris mocno trąci mi panią Beatrix. Ivy, co będziesz rysować w następnej kolejności...? Może Beatrix właśnie? [Nie przechodzisz czasem teraz Dziewiątki, hmm?]
No i właśnie stąd się wzięło tyle podobieństw do Beatrix. Gram w dziewiątkę, trudno nie ulec wpływom :)
Następny będzie chyba Sephiroth, ale ze mną to i tak nigdy nie wiadomo. Na przykład, wczoraj wzięłam się za Lulu, żeby sobie avatarka wstawić, a skończyło sie tak:
http://img170.exs.cx/my.php?loc=img170& ... big0qh.png
Będzie jakiś czas moim avatarem, mam nadzieję że się podoba

[ Dodano: Pią 01 Kwi, 2005 ]
Lucrecia pisze:zupełnie inaczej wyobrażałam sobie tę postać (tak bardziej 'szorstko i męsko'
Ja też, tak mi już wyszło ;)
Lucrecia pisze:Ach, i jeszcze jedno -- napraw tego linka do swojej galerii na Deviancie; chętnie się tam porozglądam.
Narazie mam tylko jedną pracę, z reszty swoich prac jestem średnio zadowolona... Ale link działa.

[ Dodano: Pią 01 Kwi, 2005 ]
Izrail pisze:Ivy, dawaj więcej takich rysunków bo szkoda żeby taki talent się zmarnował
Staram się, ale większość prac kończy sie na szkicu i ląduje w szufladzie. Mam jeszcze w zanadrzu rysunek z FF9, ale o tym wkrótce :)

Wrzucajcie coś swojego, bo jak mnie tak dalej chwalić będziecie, to moje ego urośnie do ogromnych rozmiarów i nie będę chciała z wami gadać :lol:
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Ivy pisze:stąd się wzięło tyle podobieństw do Beatrix. Gram w dziewiątkę, trudno nie ulec wpływom
Heh, Beatrix to (zaraz po Elenie) moja ulubiona bohaterka w całej serii, więc niezamierzone podobieństwo jak najbardziej przypadło mi do gustu. *szczerzy się* To chyba przez tę przepaskę na oku... strój, zgrabnie opinający biust... biodra... :)
Ivy pisze:Następny będzie chyba Sephiroth, ale ze mną to i tak nigdy nie wiadomo.
Hm, wprawdzie kocham Sephy'ego i kolejny ładny (bo nie wątpie, że będzie ładny :wink:) fanart do mojej kolekcji bardzo by mi się przydał, ale wolałabym, żebyś się zabrała za coś bardziej oryginalnego. Sephy to najchętniej rysowany bohater Finala, zdążył się mocno opatrzeć. Heh, oczywiście nie mam najmniejszego wpływu na Twoją wenę/priorytety, ale miło by było zobaczyć znowu coś ze starszych Finali. *kaszle, sugestywnie porusza brwiami*
Ivy pisze:http://img170.exs.cx/my.php?loc=img170& ... big0qh.png
Będzie jakiś czas moim avatarem, mam nadzieję że się podoba
You're kiddin' me...? ;) Ręcznie robiony avek... :shock: Jasne, że się podoba! No, w każdym razie na pewno trafia w moje gusta. Można trochę narzekać, że Lulu niepodobna, twarz lekko wykrzywiona [jak maska z filmu 'Scary Movie' :P], ale mi to nie przeszkadza. Ważne, że kobieta na obrazku robi wrażenie. :wink:
Ivy pisze:
Lucrecia pisze:zupełnie inaczej wyobrażałam sobie tę postać (tak bardziej 'szorstko i męsko')
Ja też, tak mi już wyszło
"Nie ma tego złego, co by na dobre..." ;)
Ivy pisze:Narazie mam tylko jedną pracę, z reszty swoich prac jestem średnio zadowolona... Ale link działa.
Tak, Orion już mi to wyjaśnił; wszystko sprawdziłam. Ivy, średnio zadowolona czy nie, daj obejrzeć. W najgorszym przypadku zostaniesz dogłębnie skrytykowana... i będziesz wiedziała, jakich błędów unikać na przyszłość. :wink:
Ivy pisze:
Izrail pisze:Ivy, dawaj więcej takich rysunków bo szkoda żeby taki talent się zmarnował
Staram się, ale większość prac kończy sie na szkicu i ląduje w szufladzie. Mam jeszcze w zanadrzu rysunek z FF9, ale o tym wkrótce
Jak wkrótce jest to 'wkrótce'? Ja nie żartuję, naprawdę napaliłam się na Twoje arty! :D
Ivy pisze:Wrzucajcie coś swojego
No chance in hell. [Choć jak będziecie mieli podły nastrój, zwracajcie się do mnie po ROTFL roku. Hihi. Kiedyś zaczęłam nawet rysować doujinshi z Sephym, ale poddałam się po trzech stronach. :D]
Ivy pisze:jak mnie tak dalej chwalić będziecie, to moje ego urośnie do ogromnych rozmiarów i nie będę chciała z wami gadać :lol:
Jeśli chwalenie ma sprawić, że będziesz rysować dalej, w tempie przyspieszonym... to zacznę chwalić głośniej. :grin:
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Lucrecia pisze:No, w każdym razie na pewno trafia w moje gusta. Można trochę narzekać, że Lulu niepodobna, twarz lekko wykrzywiona [jak maska z filmu 'Scary Movie' ], ale mi to nie przeszkadza. Ważne, że kobieta na obrazku robi wrażenie.
Od Lulu zaczęłam, a skończyło sie na postaci kompletnie do niej niepodobnej :)
A to wykrzywienie jak najbardziej zamierzone :) Cała ja. Rysunków z Faris na różnym etapie kolorowania mam chyba ze 20, a każda zupełnie inna. Może dorzucę jeszczę wersję w ciemno-zielonym płaszczu i harcerską (naprawdę takie powstały)
Lucrecia pisze:Hm, wprawdzie kocham Sephy'ego i kolejny ładny (bo nie wątpie, że będzie ładny ) fanart do mojej kolekcji bardzo by mi się przydał, ale wolałabym, żebyś się zabrała za coś bardziej oryginalnego. Sephy to najchętniej rysowany bohater Finala, zdążył się mocno opatrzeć. Heh, oczywiście nie mam najmniejszego wpływu na Twoją wenę/priorytety, ale miło by było zobaczyć znowu coś ze starszych Finali. *kaszle, sugestywnie porusza brwiami*
Sephirothowi trudno się oprzeć, w tym tkwi cała tajemnica. :twisted:
Myśłałam nad starszymi Finalami, bo tam postacie są tak cudownie pikselowate i dają spore pole do popisu dla wyobraźni. Może Kefka... hehe...

Lucrecia pisze:Jeśli chwalenie ma sprawić, że będziesz rysować dalej, w tempie przyspieszonym... to zacznę chwalić głośniej.
Moje ego rozrasta się, pochłania ludzi wokół mnie, wyżej głowy nosić się już nie da ... ;) Dzięki za uznanie, może mi woda sodowa nie uderzy do głowy...
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Ivy pisze:Rysunków z Faris na różnym etapie kolorowania mam chyba ze 20, a każda zupełnie inna. Może dorzucę jeszczę wersję w ciemno-zielonym płaszczu i harcerską (naprawdę takie powstały)
Errr, ujmę to tak:

DORZUĆ!!!

:grin:
Ivy pisze:Myśłałam nad starszymi Finalami, bo tam postacie są tak cudownie pikselowate i dają spore pole do popisu dla wyobraźni. Może Kefka... hehe...
True, true. A jaki Kefka, jeśli wolno spytać? Śmieszny Kefka, szalony Kefka, groźny Kefka? Bo tak się właśnie składa, że wczoraj szukałam fanartów z Kefką, i większość była raczej prześmiewcza, co mocno mnie rozczarowało. [No, ale z drugiej strony... trudno jest 'na poważnie' rysować faceta, który nosi kołnierz klauna, ostry makijaż i piórka we włosach. :P]
Orion

Post autor: Orion »

Ivy pisze:Sephirothowi trudno się oprzeć, w tym tkwi cała tajemnica
Jestem zdecydowanie za tym pomysłem,tylko fajnie by było jakbyś go zrobiła jakoś nietypowo.Wiesz,Sephirotha rysowano tysiące razy na tysiące sposobów ale w sumie wszystkie są prawie jednakowe :].
Lucrecia pisze:szalony Kefka

Głosuje za tą opcją!
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

Na przykład, wczoraj wzięłam się za Lulu, żeby sobie avatarka wstawić, a skończyło sie tak:
http://img170.exs.cx/my.php?loc=img170& ... big0qh.png
Będzie jakiś czas moim avatarem, mam nadzieję że się podoba
Ivy, ona jest śliczna! Uwielbiam rysunki mrocznych, tajemniczych kobiet z użyciem wyłącznie koloru czarnego, białego i odcieni szarości. <Kairi rozpływa się w zachwycie>
White SeeD

Post autor: White SeeD »

Ivy, bardzo ładnie- uczęszczasz do siakiejś szkoły plastycznej, czy to po prostu mieszanka talentu, pasji i natchnienia? :]
Możesz zaistnieć na stronie www.ffartwork.com , wysyłając im swoje arty.
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Kiedyś ktoś dawał tu linka do takiego fajnego Kuji... teraz nie mogę go znaleźć a zalezy mi na tym :P MOże ktoś ma jeszcze link? Pomocy ;P
Gamertag: Szalony Szkot
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Fatalne, Ivy jesteś całkowitym beztalenciem, nie bierz ołówka już więcej do ręki :lol: Teraz na poważnie, rysujesz wporst cudownie, leciutko niekształtny prawy profil, ale rysunek jest prawie idealny :!: :!: :!: Pomysł z czerwonymi oczkami jest wprost boski :!: :!: :!: Już dawno nie widziałem tak ładnych artów (a z osób, które znam, tylko dwie osoby mogłyby się z tobą równać, ale u nich było więcej błędów niż u ciebie). Ivy więcej, więcej, więcej :D
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

ŁAAAAAAAAAAAAAAAAAAŁ...........szczena w dół ..jak ty to robisz?? no bo chyba obróbki dokonujesz jakimś programem?? ...avek jest cudny ... :D

ja też chcę więcej!!!!!!!
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie Final Fantasy”