Watki milosne w ff

Tutaj piszemy o rzeczach ogólnie związanych z Final Fantasy.

Moderator: Moderatorzy

Która dziewczyna bohatera jest według ciebie najlepsza?

Garnet / Dagger
25
13%
Rinoa
57
29%
Yuna
37
19%
Tifa
39
20%
Aeris
23
12%
Selphie
8
4%
Eiko :)
5
3%
 
Liczba głosów: 194

Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Sephiria pisze:Polecam wypróbować taki schemat w realu, może wtedy zmienisz zdanie o wątkach miłosnych. Pamiętaj Ania, że twój Adrianek nie będzie wiecznie czekał XD. Bierz to mięcho Wampirzyco
moze i probowalam,skad wiesz:]...ale ten watek na sprawy osobiste nei jest...
i nie pisalam ze te watki ogolnie mnie wkurzaja tylko ze w ff ciagle jest to samo i nci sie nie zmienia,przynajmniej ff6 i 7 byly ciekawsze pod tym wzgledem...jak pisalam tez watek z xeno bardzo mi sie spodobal

< eot;]>

zreszta i tak jak myslalam zrobil sie tu off

< Nat denerwujesz sie i popelniasz bledy..wiec nei warto :wink: >
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

O rety :D :D :D ..rety rety rety!! nie no Sephiria twoje screeny mnie powaliły :D normalnie miałam łzy w oczach jak widziałam te łuki i odcinki :D :D :D

Daj Kairi spokój, nie mozna kogoś zmuszać i wciskać mu na siłę zeby myślał tak jak inni ....dziewczyna ma swoją wersje i sie jej trzyma ( mi jakoś też bardziej odpowiada wersja Kairi, moze dlatego że nie lubie happy endów, i ta historia zyskuje drugi dno)

jeszcze raz normalnie wielkie lol :D :D :D
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Ireth pisze:Daj Kairi spokój, nie mozna kogoś zmuszać i wciskać mu na siłę zeby myślał tak jak inni
A jeśli ktoś myśli, że słońce jest różowe, to co? Też zostawić w spokoju? Kairi może sobie dalej fantazjować na temat zakończenia FF8 i ja nic do tego nie mam... ale fakty pozostają faktami.
Ireth pisze:i ta historia zyskuje drugi dno
Taaa.... szkoda tylko, że dziurawe.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Ireth pisze:O rety n n n ..rety rety rety!! nie no Sephiria twoje screeny mnie powaliły n normalnie miałam łzy w oczach jak widziałam te łuki i odcinki
Nic na to nie poradzę - na Polibudzie pan psor uczy dokładnie rozrysowywać wszystko :]. Poza tym jak się przyptrzysz screenowi z filmu i porównasz wycinek na zielono zaznaczony, to wnioski są oczywiste.
Lucrecia pisze:A jeśli ktoś myśli, że słońce jest różowe, to co? Też zostawić w spokoju? Kairi może sobie dalej fantazjować na temat zakończenia FF8 i ja nic do tego nie mam... ale fakty pozostają faktami.
O właśnie, lepiej bym tego nie ujęła - dziękuję Luci <cmok> :wink:
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

eehh ..i tak widzę że was nie przekonam ..ale właśiwie to nie mam zamiaru :wink: :wink:

po prostu rozsmieszył mnie upór z jakim wszyscy próbowali przekonać Kairi do swojej wersji, a ona i tak trzymała sie swojej :D ....a te odcinki :D :D :D

mnie tam te odcinki nie przekonują, ale mniejsza o to ...robi sie oftop :D

PS: przypomniała mi się pani od polaka która zawsze usiłuje nas przekonać do swojej interpretacji wiersza, a ja zazwyczaj mam inną :D fakty faktami, ale ja i tak myśle swoje :wink: :wink: :wink: ...tp tak w ramach małego oftopu 8)

kazdy moze mieć inne zdanie i trzeba je usznować i nie da się nikogo znusić żeby myślał inaczej :wink: :wink: :wink:

a jak już tu jestem, to napiszę że i tak najbardziej podobał mi się wątek miosny w ff9 ....dlaczego??? bo był taki baśniowy i kofffany :D
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

Lucrecia pisze: ale fakty pozostają faktami.
fakty, hmm? powiedział kto? Czy Square ogłosił gdzieś oficjalnie że FF8 ma happy ending? Wierz mi, że jest na świecie wielu ludzi myślących podobnie jak ja. Więc nie wmawiaj mi że jest to FAKT, bo to tylko twoja czysta interpretacja.

[ Dodano: Sro 09 Mar, 2005 16:55 ]
Kairi, chodziło mi o zakończenie FF9!
SPOILER
a no właśnie nie za bardzo mi sie podobało.... taki hamski happy end.... chociaż niektórzy plotkują że Vivi się zatrzymał (?) ... czy to prawda? bo mnie jakoś to uciekło uwadze :/
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

kiedys pokazywalam tego arta ale 'pochwale' sie nim jeszcze raz,nawiazujac tym samym do topicu ;] < nie mojego autorstwa>

http://img117.exs.cx/my.php?loc=img117& ... 1698ai.jpg

w koncu od nienawisci do milosci :wink:

BIG SPOJLER Z ZAKONCZENIA 9

sa plotki i interpretacje ze to Vivi jest autorem listu ktory pojawia sie pod postaciami z 9,i ze wlasnie umarl na koncu..
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Dyzio

Post autor: Dyzio »

Koki pisze:Co wy macie z tą pedofilią? Przypominam że jeszcze niedawno(200-400 lat D:) standardową praktyką było wychodzenie za mąż w wieku lat 12.

Swoją drogą, niby "to ja tu jestem twardzielem"(lol), ale to wy walicie takie teksty że czasami... "zgwałcić prawiczka Tidusa", "puszczalska ?Yuna" co dalej? Kimahri? On się Yuną przecież 'opiekował' tyle czasu... NIE Nie mówcie mi że 'jest taki fanfik w którym...'
Zresztą są nawet fan arty :P i w tych fan artach są właśnie............
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Garnet pisze:kiedys pokazywalam tego arta ale 'pochwale' sie nim jeszcze raz,nawiazujac tym samym do topicu ;] < nie mojego autorstwa>

http://img117.exs.cx/my.php?loc=img117& ... 1698ai.jpg
dobre tylko ze oni do siebie nie pasuja
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Dyzio

Post autor: Dyzio »

Garnet pisze:kiedys pokazywalam tego arta ale 'pochwale' sie nim jeszcze raz,nawiazujac tym samym do topicu ;] < nie mojego autorstwa>

http://img117.exs.cx/my.php?loc=img117& ... 1698ai.jpg

w koncu od nienawisci do milosci :wink:

BIG SPOJLER Z ZAKONCZENIA 9

sa plotki i interpretacje ze to Vivi jest autorem listu ktory pojawia sie pod postaciami z 9,i ze wlasnie umarl na koncu..
ależ jak najbardziej do siebie pasują wolę żeby Garnet była z Kują a nie jakimś klonerskim piłkarzem z małpim ogonem co to ma być ? Dragon Ball -_- fakt faktem Akira Toriama rysował postacie od Chrono Triggera ale bez przesady no gdzie Zidane i ogon. Do tego ten strój w ogóle nie przypomina złodziejskiego ten cały Tribal wygląda jak młody szlachcicek a nie złodziej tu jakaś broszka niebieski ciuchy. Kuja lepszy :P
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

hmmmmm :] ten arcik uruchomił moją chorą wyobraźnię :D ekhm ....mi tam się ten art podoba ..nie wiem czemu ....swoją drogą ciekawe rozwiazanie ....:]]]]]

ale szkoda by mi było Zidane'a gdyby mu Daga wycięła taki numer :wink:
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

jak dla mnie to kuja jest za fajny dla takiej garnet (to moja opinia please na katowac)
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

Eiko pisze:jak dla mnie to kuja jest za fajny dla takiej garnet (to moja opinia please na katowac)
a kto cie ma katować???? :wink:

ja tam uważam że by do siebie pasowali ...taka zasada przeciwieństw ...on taki zły-ale-w-końcu-dobry-i-tajemniczy a ona taka potulna sliczniutka księzniczka ....buahhahah ..to by było piękne :D tworzyli by piekną parę ....jej .....że też wcześniej na takie rozwiazanie nie wpadłam :wink:
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Dyzio pisze:ależ jak najbardziej do siebie pasują wolę żeby Garnet była z Kują a nie jakimś klonerskim piłkarzem z małpim ogonem co to ma być ? Dragon Ball -_- fakt faktem Akira Toriama rysował postacie od Chrono Triggera ale bez przesady no gdzie Zidane i ogon. Do tego ten strój w ogóle nie przypomina złodziejskiego ten cały Tribal wygląda jak młody szlachcicek a nie złodziej tu jakaś broszka niebieski ciuchy. Kuja lepszy
racja :] < chociaz jak nie patzrec to kuja tez ma ogon..tyle ze zidane to wiesniak przez duze W ;]>
Ireth pisze:hmmmmm :] ten arcik uruchomił moją chorą wyobraźnię n ekhm ....mi tam się ten art podoba ..nie wiem czemu ....swoją drogą ciekawe rozwiazanie ....:]]]]]

ale szkoda by mi było Zidane'a gdyby mu Daga wycięła taki numer Wink
wiesnak jzu dawnojest tam gdzie jets jego miejsce XD

< heh arcik powstal swego czasu dla mnei przez moje' zamilowania' :wink: >

Ireth pisze:ja tam uważam że by do siebie pasowali ...taka zasada przeciwieństw ...on taki zły-ale-w-końcu-dobry-i-tajemniczy a ona taka potulna sliczniutka księzniczka ....buahhahah ..to by było piękne n tworzyli by piekną parę ....jej .....że też wcześniej na takie rozwiazanie nie wpadłam Wink
oj..widze ze znalazlam Towarzyszke ^_^ < heh widze ze jestes nwoa to nie wiesz ze to co piszesz jzu dawno zostalo zrezalizowane :lol: :wink: > ...to jest tez jedna z rzeczy ktore square mam za zle..ze tez nie poprowadizli tego jak tzreba ;]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

buuuuu....jak zawsze jestem spóźniona :wink: ale co tam ...idę pisać IX-2 :D

BUAHAHAHA!!! moja ukochana dziewiateczko szykój się bo nadchodzę....

Ale takie zakończenie byłoby swoją drogą ciekawsze...jeju ....normalnie cały czas zyję tym pomysłem ....ojojoojoj :wink: :wink: :wink: :D :D :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie Final Fantasy”