Watki milosne w ff

Tutaj piszemy o rzeczach ogólnie związanych z Final Fantasy.

Moderator: Moderatorzy

Która dziewczyna bohatera jest według ciebie najlepsza?

Garnet / Dagger
25
13%
Rinoa
57
29%
Yuna
37
19%
Tifa
39
20%
Aeris
23
12%
Selphie
8
4%
Eiko :)
5
3%
 
Liczba głosów: 194

Awatar użytkownika
theodolit
Kupo!
Kupo!
Posty: 156
Rejestracja: pn 02 paź, 2006 12:00

Post autor: theodolit »

Nico Robin pisze:No wiecie o co mi chodzi: On się do niej kleił, ale Streiner zawsze przeszkodzał. Zabawne było że Eiko była tak o niego zazdrosna.
Eee tam Eiko nie była taka zazdrosna - ona chciała go uwieść i tyle ;D

na zasadzie ja tam nie jestem zazdrosny mi nie przeszkadza ze pani ma męża ;)

Garnet to chyba zbyt szczesliwa z 'zalotow' przez 3/4 gry tez chyba nie byla x_O
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Lenneth pisze:
Sogetsu pisze:"ooh, mięciutkie" :lol: tak, niektóre znaki były aż nazbyt wyraźne :lol:
Masz na myśli to:

Obrazek

? :D
OMG :lol: to jest nawet play kit do odtwarzania tej scenki? :lol: nawet drabinę dali :mrgreen:

jeszcze a propo scenek w FFIX, to prawie sex był:] jak się Cid z małżonką zaczęli przytulać i nagle ekran się ściemnia i słychać melodyjkę jak przy spaniu.
Nico Robin
Kupo!
Kupo!
Posty: 41
Rejestracja: pt 09 mar, 2007 18:49

Post autor: Nico Robin »

Sogetsu pisze:jeszcze a propo scenek w FFIX, to prawie sex był:] jak się Cid z małżonką zaczęli przytulać i nagle ekran się ściemnia i słychać melodyjkę jak przy spaniu.
Wiesz co, ja myślałem, że tylko ja miłaem w tamtym momencie kosmate myśli :oops: ,(troche mnie to uspokoiło, że nie tylko ja to zauważyłem) ale może o to im chodziło. ;)
Awatar użytkownika
kay350
Cactuar
Cactuar
Posty: 216
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 16:25
Lokalizacja: Węgliniec

Post autor: kay350 »

Wiecie, wszystko cacy- ale pomyślcie co sie mogło dziać jak szliśmy do hotelu i kładliśmy się spać ;) Przecież nocy (zazwyczaj) nie widzieliśmy, więc wtedy mogło dziać się wsyztsko :D Squall z Quistis? Kto wie... a może Zidane z Quiną? :D :D :D
Czytanie opisów, szczególnie tych z gadu gadu, prowadzi do poważnych zwyrodnień mózgu.

http://musicshed.blogspot.com/
Nico Robin
Kupo!
Kupo!
Posty: 41
Rejestracja: pt 09 mar, 2007 18:49

Post autor: Nico Robin »

kay350 pisze:a może Zidane z Quiną?
Ale wiesz co, Quina to był facet czy facetka!! bo nie do końca wiem w scenkach pisało s/he, ale to "coś" najwyraźniej do zdiana coś miało, bo nie wiem czy pamiętacie, ale przed główną walką (u mnie przeważnie w składzie: Vivi, Eiko, Garnet, Zidane) to Quina mówiła " Go there and win, so you can show me moore food on the world" TO może jakis ukryty podtekst tutaj też jest
UNOisMAD

Post autor: UNOisMAD »

Najlepszym wątkiem miłosnym wedlug mnie był...Eiko z małym mooglem . Może to nie byla taka miłość jaką czuje dziewcznya do chłopaka ale przyjaciel do przyjaciela . Niby malo bylo na temat tego ale sądze

Kod: Zaznacz cały

ze to jak maly moogl się zamienil w przepaśniego summona w celu uratowania Eiko i przyjaciól (o ile pamiętam to tak było) to to był akt przyjaźni między nimi.
Ostatnio zmieniony pt 30 mar, 2007 21:17 przez UNOisMAD, łącznie zmieniany 1 raz.
Nico Robin
Kupo!
Kupo!
Posty: 41
Rejestracja: pt 09 mar, 2007 18:49

Post autor: Nico Robin »

Rzeczywiście, to co napisał UNOisMAD, zasługuje na uwagę! Eiko i Mog byli prawdziwymi przyjaciółmi i to też można to wątku miłosnego zaliczyć, to m.in. dlatego tak często powracam to tego tytlu, chyba najbardziej ze wszystkich FF ukazuje związki między bohaterami…
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

:lol: jak to zalicza sie do wątków miłosnych, to znaczy, że to pierwszy związek homo w FF :lol: <a raczej lesbijski... tak czy inaczej - bez Boga to... I do tego szambo... :lol: _^_ > MOG była kobietą i o miłości <wątku miłosnym..> nie ma tu mowy - przyjaźń - jak najbardziej... Ale na miłość boską - nie zaliczajcie tego do "wątków miłosnych" bo dostaje głupawki i wyobrażam sobie co MOG robiła Eiko pod sukienką :lol: :twisted:

I mam ochote donieść odpowiednim władzom, że rozpowszechniacie treści homosexualne (czyli szambo...) :evilbat:
Nico Robin
Kupo!
Kupo!
Posty: 41
Rejestracja: pt 09 mar, 2007 18:49

Post autor: Nico Robin »

Hmmm.... Bez obrazy, ale nie wszyscy myślą w takich kategoriach jak ty (zbocz.
:!: ) Więc mowa tu o miłości przyjaciół, a płeć Mog nie była określona :evil:
Awatar użytkownika
theodolit
Kupo!
Kupo!
Posty: 156
Rejestracja: pn 02 paź, 2006 12:00

Post autor: theodolit »

Nico Robin pisze:Więc mowa tu o miłości przyjaciół, a płeć Mog nie była określona
ja tam nie przechodzilem 9-tki pare razy - ale bylo o tym, ze urodziły sie z Eiko w tym samym momencie i mialy siostrzane wstazki do włosów etc - generalnie wychodzilo na to ze mog jest pci nie samczej ;)
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Nico Robin pisze:a płeć Mog nie była określona :evil:
BZDURA
Eiko: "Well, yeah. We're best friends, after all! We were born on the
same day, and we have always been together! This is our friendship
ribbon! Mog gave it to me! Mog, do you have the ribbon I gave you?"

Mog: "Kupo!"

Eiko: "This is the one I gave to Mog! It's too big for her now, but
once we're both sophisticated ladies,
we'll wear them together!"

Mog: "Kupo!"

Eiko: "Maybe then, Zidane, you'll dance with me? Zidane?"

Zidane: "I didn't know Mog was a girl..."
Nico Robin pisze:nie wszyscy myślą w takich kategoriach jak ty
Mwahahaha :evilbat: nawet nie wiesz jak bardzo sie mylisz :lol:
Nico Robin
Kupo!
Kupo!
Posty: 41
Rejestracja: pt 09 mar, 2007 18:49

Post autor: Nico Robin »

Więc Sorry, I forget about this!!

Na pewmno nie wszyscy :P Ja nie.... :evil:
A-Sephirtoh-C

Post autor: A-Sephirtoh-C »

Mysle ze najlepsza byla Garnet, bo ona tak szczeze kochala go od samego poczatku ale nie chciala sie przyznac, pamietacie jak bylo z tym slubem??
O tym ze Yuna kocha Tidusa zorientowalem sie dopiero przsy tej milosnej scence jak sie calowali!! :o Co do FFVII to powiem ze one byly tak na rowno Tifa i Aeris, a Cloud nie mogl sie tak do konca zdecydowac, w AC ten watek milosny miedzy Tifa a Cloud troche zanikl, bo tam byl glownie pokazany smutek Cloud ze Aeris umarla, ale w Last Order on obiecal niby Tifie ze zawsze przy niej bedzie i dlatego Tifa vs Aeris 1 : 1
Jason

Post autor: Jason »

Najlepszy to Zidane i Garnet...od tego filmiku

Kod: Zaznacz cały

na wierzy co Steiner ich gonił i mu sie nie udalo.
Potem jakos tak zawsze razem chodzili i zawsze jak cos powiedziała Zidane sie jej slychal :) ....Zawsze ja ratował np.Evil Forest....miał w umijetnosciach "protect girls"ale to chyba nie do tematu :P

GGY: ARGUMENTY...albo już więcej nic nie napiszesz.
Ostatnio zmieniony ndz 08 kwie, 2007 17:07 przez Jason, łącznie zmieniany 1 raz.
entygmunt

Post autor: entygmunt »

Najlepsza była scenka w jeziorku z Tidusem i Yuną, to była prawdziwa miłość... szkodaże tak smutno się skończyło, ale na szczęście jest FF X-2. Gdyby tej części nie było, to ja bym się popłakała...

GGY: ARGUMENTY -_- I regulamin wykuć na pamięć...
Ostatnio zmieniony pn 23 kwie, 2007 17:35 przez entygmunt, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie Final Fantasy”