FFFlashe

Tutaj piszemy o rzeczach ogólnie związanych z Final Fantasy.

Moderator: Moderatorzy

Dyzio

Post autor: Dyzio »

Sephiria pisze:ŚWIETNY POMYSŁ :!::!::!: Wszyscy tak w napięciu oczekują tej trzeciej częśći i dali się wrobić(moi aussi XD). Ten niezwykle szczery napis "Happy April Fool's Day You Idiot' po prostu powala :lol:

Dyzio - właśnie na taką reakcję, jak twoja, twórcy liczyli robiąc tego psikusa :lol:.
Wiem o tym :lol:, chcieli co dostali a co do napisu to baaardzo szczery :), zresztą ja sie zdziwiłem że ta część tak szybko sie wczytała i czemu była taka mała i nie było menu, można było sie tego domyśleć :D
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Kretyński dzień... byłem taki zajęty jedzeniem spaghetti, że nie zwracałem uwagi na ten napis :P nawet go nie tłumaczyłem -_-"""
Ja chce Balamb3
Gamertag: Szalony Szkot
Cid

Post autor: Cid »

Hehehe...<złowieszczy uśmiech>
Widzę, że każdy się nabrał. No cóż... bywa. ^_^ Ja tam podejrzewałem, że coś z tym nie tak, ale łudziłem się, że to po prostu filmik przed faktycznym MiB. No i szybkość załadowania... to też było dziwne. Ostatecznie, też dałem się na dudka wystrychnąć. ^^V
Kretyński dzień... byłem taki zajęty jedzeniem spaghetti

Też dziś miałem spaghetti na obiad. XD Moje ulubione danie włoskie... :]
Ja chce Balamb3
Nie jesteś sam. Też chcę kolejne odcinki. ;)
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Dyzio pisze:Wiem o tym , chcieli co dostali a co do napisu to baaardzo szczery , zresztą ja sie zdziwiłem że ta część tak szybko sie wczytała i czemu była taka mała i nie było menu, można było sie tego domyśleć

:lol: Jasne Dyzio,ty zanim otowrzyłes ten link to juz wiedziałes co tam jest. :lol: :roll:
Cid pisze:
A Flash z Cactuarem... całkiem niezły, można się było uśmiać, zwłaszcza motyw z MGS'a był świetny. Jak mu zaczął grać Codec, kiedy się przekradał koło strażników...(Call, press SELECT), ta łezka, która mu się pojawiła. <lol>
No w koncu ktoś kto to docenił :)
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Trzyma ktoś rękę na pulsie na stronce Newgrounds? Bo już wszystkie tu zamieszczone filmiki znam na pamięć, a moje umiejętności tworzenia flashy...no cóż... wciąż ćwiczę..
White SeeD

Post autor: White SeeD »

Spox, ja trzymam. I mam dobrą wiadomość. Mixed in Balamb2 cz. 3 możemy spodziewać się lada dzień. Jest już w serwisie, ale na razie u adminów jako "Under Judgement". Miejmy nadzieję, że szybko udostępnią to szarym użytkownikom ^^
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Mixed in Balamb2 cz. 3 możemy spodziewać się lada dzień. Jest już w serwisie, ale na razie u adminów jako "Under Judgement". Miejmy nadzieję, że szybko udostępnią to szarym użytkownikom ^^
Ciekawe, czy Auron zaliczy.... ;)
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Twórca jest fanem Maria... Te niebieskie kloce :]

[ Dodano: Nie 24 Kwi, 2005 ]
swoją drogą podpuściłem się nieoglądając flashy i mam zaległości tera :) Ale ten aprilisowy flash i tak mi siem nie podoba.
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

No nie no, wszyscy powpisywali wszystkie najlepsze flashe. :( A jednak nie, jest jeszcze coś, czyli 8-BIT THEATER:

Część 1
Część 2
Część 3
Część 4

Wszystkie na podstawie komiksu pod tym samym tytułem. Lole i rofle gwarantowane, zwłaszcza "HA-DO-KEEEEEN!!!" czy losowi przeciwnicy. :D

A na koniec coś co trudno nazwać flashem, a raczej ciekawostką. http://www.weebl.jolt.co.uk/ff7.htm Sporo jest różnego stuffu z tymi stworkami, sami zobaczcie.

Aha, obejrzałem przed chwilą Day of Care 2 (część 1 widziałem wcześniej) - to nawiązanie do Salad Fingers prawie sprawiło że bym spadł i przebił się przez podłogę. :lol:
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Obejrzałem pierwszą część - GENIALNE!!!!!!!!! :lol:
Zaraz oglądam pozostałe :D
Gamertag: Szalony Szkot
Matomania

Post autor: Matomania »

Super jest FF Big Brother czy jakoś tak:) "16-bit bitch" :)


3 8-bit theater the best : Welcome tho Cornelia(tak sie pisze?), I like swords,Welcome tho Cornelia,I like swords,Welcome tho Cornelia :o :o :lol: :lol: :grin: :grin: :) :) Nie ma to jak inteligentna rozmowa :)
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Big Bro nie jest taki zły, ale autor miejscami przesadzał. Mario kręci z Sephirothem... [ironia]Po prostu genialne! Zrywałem boki ze śmiechu![/ironia] -_-' No, mimo to 16 bitowa (ekhem) mogła by przejść do klasyki. :wink:

Zapomniałbym jeszcze o 8-Bit Dungeons & Dragons, czyli coś inspirowane ośmiobitowym teatrem. Tym razem postacie odpoczywają od Garlanda czy innych takich "osobników" i postanawiają pograć w RPG. :smile: KLIK!

A na koniec, coś psychicznego.
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Matomania

Post autor: Matomania »

A 3 część Mixed in Balamb już wyszła?? Bo jak się w szukaju wpisze to on coś znajduje, ale potem nie można tego uruchomić (nie chodzi mi oczywiście Wilkołaka) :(
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Już jest... tylko, że u adminów tak jak ktoś wyżej napisał... Nie wiem po co oni to przetrzymują.. pewnie już dawno mają wystawione oceny... NIC TYLKO DODAĆ!!!!!
Ababeb - Te DD jest świetne.. ^^ Atakowanie ciemności - rotfl :D
Gamertag: Szalony Szkot
White SeeD

Post autor: White SeeD »

Co do Mixed in Balamb2 part 3... są jakieś nieścisłości pomiędzy autorami- poprzednie części robiła grupa "5-7", teraz jest to kompletnie ktoś inny. Dlatego jest tak długo u adminów- muszą się upewnić, czy to naprawdę jest pełnoprawna kontynuacja.
Zresztą, tu macie linka do tego tematu na forum Newgrounds: http://www.newgrounds.com/bbs/topic.php?id=260714
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie Final Fantasy”