FFFlashe

Tutaj piszemy o rzeczach ogólnie związanych z Final Fantasy.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Ponieważ od pewnego czasu temat zamarł, czas pokazać nową serię. O czarnych magach. :P

Attack of the Black Mages
Attack of the Black Mages 2
Attack of the Black Mages 3

Powyższe grafiką nie porażają, ale lepiej wyszły autorowi następne. :)

Attack of the Black Mages 4
I jak dotąd ostatnia: Attack of the Black Mages 5

Enjoy! :P
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
Markfrompoland
Cactuar
Cactuar
Posty: 350
Rejestracja: śr 10 sie, 2005 17:56
Lokalizacja: Watokice

Post autor: Markfrompoland »

Fajne :D Tylko kto to jest ten Matt Roszak? Ma dziwnie polskie nazwisko...

[ Dodano: Pią 21 Paź, 2005 19:36 ]
Kurde, Ile oni mają HP?! :D
Ain't no sunshine when I'm gone.
Grajus

Post autor: Grajus »

Fajne, A wogóle to w jaki sposób knight zabiera mnie HP niż black mage, zwykły black mage?
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Pamiętacie Final Fighting Fantasy? Jest już 13 część (nie wiem od jak dawna). Ta i wcześniejsze pod tym linkiem.
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Nie zapomnieliście o serii "8-bit Theater"? Jeśli nie i się wam spodobała, mam dobrą wiadomość - oto nadeszła (NARESZCIE!) kolejna część serii. Oto:

8-bit Theater 5
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Ababeb pisze:http://newgrounds.com/portal/view/308774 - dalsze przygody Cactuara i Tonberry'ego. Wiem, że powinno wylądować w FFFlashach, ale i tak praktycznie nikt tam nie zagląda.
I tutaj też wyląduje, choćby tylko po to, żeby temat nie umarł śmiercią naturalną. Szkoda by było. :wink:
Kamilo15

Post autor: Kamilo15 »

Lenneth pisze:
Ababeb pisze:http://newgrounds.com/portal/view/308774 - dalsze przygody Cactuara i Tonberry'ego. Wiem, że powinno wylądować w FFFlashach, ale i tak praktycznie nikt tam nie zagląda.
I tutaj też wyląduje, choćby tylko po to, żeby temat nie umarł śmiercią naturalną. Szkoda by było. :wink:
Ten sir Noob był najlepszy :mrgreen: :mrgreen:
Larva

Post autor: Larva »

wybaczcie ze odswiezam temat

http://www.newgrounds.com/portal/view/210339

to bylo juz podawane... mam pytanie - jaki tytul ma piosenka ktora leci w momencie kiedy cactuar krzyczy 'get over here!' i bije kolesia niczym skorpion z mortal combat. i jeszcze druga piosenka - ta w ktorej tonberry z cactuarem szli ulica ;) co na koncu ten kolo sie zacial i wybuchl ;P

z gory dzieki za odpowiedz
VaanFromRO

Post autor: VaanFromRO »

Flashe z Cactuarem I Tonberrym rzadza ;D Co do muzy to polecam doczytac napisy na koncu, bo podaja jakie utwory wykorzystano ;) (M.in. MGS OST i Bubba Sparx z tego co pamietam)
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

http://www.newgrounds.com/portal/view/313291 - nie żeby był superśmieszny, ale narysowany bardzo ładnie i kawałek z Potionem zasługuje na uwagę. ;)
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Kuja

Post autor: Kuja »

dajcie znac jak bedzie druga czesc
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

http://www.newgrounds.com/portal/view/325542 - długo przez niektórych oczekiwany FF: Big Brother 2
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Bambocha

Post autor: Bambocha »

ABABEB jeśli chodzi o filmik z serii BLACK MAGES to są świetne :grin: . Jest juz częśc 6??? Chociaż niewiem... bo najbardziej mi się podobała czesć pierwsza później 5 później 4 później 2 a na koniec 3. 3 była beznadziejna...
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

kilmindaro pisze:Chore FFVII
to jest boskie! :lol: :lol: :lol: scena w slumsach za każdym razem mnie rozwala :lol:
"Wow I'm so f*ckin' cool"
*limit - dup!*
"Wow cool"
*chaps!* :lol:
(jak to pisałem to się ze śmiechu zwijałem :lol: )

[ Dodano: Sro 17 Sty, 2007 21:13 ]
The Cloud Song
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie Final Fantasy”