Najlepiej ubrane postacie w serii

Tutaj piszemy o rzeczach ogólnie związanych z Final Fantasy.

Moderator: Moderatorzy

Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Ivy pisze:Jak juz narysuje cos godnego uwagi, to w końcu założe temat "FanArt"- bardzo go tutaj brakuje. Może zamieścisz coś od siebie?
Jak sie dorobie scanera ;)

Co do Quistis, to ją lubiłam i ubranko też miała fajne, hehe...
...ten bat^^
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

No tu musze sie w 100% z Sephiria zgodzić- Quistis stanowi przeciwwagę dla Rinoi czy Selphie- jest taka opanowana i dojrzała. Naprawdę świetnie skonstruowana postać. Jej daleka krewna może być Paine z X2, choć to bardzo dalekie porównanie.
No właśnie, nie wymieniłam tu jeszcze Paine i jej stroju- może i dziwaczny i "przefajniony", ale za to w moim ulubionym kolorze
A stąd chyba twórcy czerpali wzorzec jej stroju :)
http://www.ffshrine.org/ff8/fmvshots-disc1/10-edeaandrinoa/00029.jpg
http://www.ffshrine.org/ff8/fmvshots-disc1/10-edeaandrinoa/00030.jpg
http://www.ffshrine.org/ff8/fmvshots-disc1/10-edeaandrinoa/00031.jpg
Orion

Post autor: Orion »

Sephiria pisze:P.S. Ivy, a że faceci nie znoszą, gdy to kobieta dominuje, to my od dawna wiemy
Nie do końca :].
Zawsze się trafi jakiś przypakowany macho dla którego kobieta nadaje się tylko do garów i wychowywania dzieci,ale na dłuższą metę wieczna dominacja jest ekhym...męcząca.
Ja na przykład lubię jak dziewczyna przejmuje inicjatywę.
A faceci z tego co wiem to raczej się boją kobiet inteligentnych,a nie silnych.
Quistis poprostu jest....dziwna.
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Orion pisze:A faceci z tego co wiem to raczej się boją kobiet inteligentnych,a nie silnych.
Ciekawe dlaczego... ;P
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Orion pisze:A faceci z tego co wiem to raczej się boją kobiet inteligentnych,a nie silnych.
Quistis poprostu jest....dziwna.
Tak sobie tłumacz :)
A tak poważnie, to chyba kolejna dyskusja, w której nie ma szans na porozumienie. Wszystko zalezy od punktu widzenia.
Kobieta inteligenta budzi strach, ale też kręci bardziej niz tępa blondynka z dowcipów (w tym miejscu zaznaczam, że nie mam uprzedzeń do blondynek) I tu się chyba panowie zgodzicie!
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Ivy pisze:że nie mam uprzedzeń do blondynek
I całe szczęście :twisted: (I'm blond :D)
Orion pisze:A faceci z tego co wiem to raczej się boją kobiet inteligentnych,a nie silnych.
Orion, a czy nie jest tak, że inteligentna kobieta to kobieta również silna, pod względem osobowości?

Wracajac do tematu, cały zcas chwale sobie zbrojkę Celes : >
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Sephiria pisze:Orion, a czy nie jest tak, że inteligentna kobieta to kobieta również silna, pod względem osobowości?
Nie koniecznie, znam mnóstwo inteligętnych kobiet, które wbrew pozorom nie mają silnej osobowości (chodź oczywiście wszystko zależy od pojmowania co to jest silna osobowość :D). A co ubiorów, to chyba mój avek świadczy o tym, które mi się ostatnio najbardziej podoba :mrgreen:
Orion

Post autor: Orion »

Lady Luck pisze:Ciekawe dlaczego... ;P
A bo ja wiem...Zresztą tak tylko się mówi ;].

Ivy,wiesz dla jednego smaczna jest papryka,dla drugiego córka ogrodnika.Poprostu o gustach się nie rozmawia,bo to już jest indywidualna sprawa kazdego.
A z tymi inteligentnymi kobietami to może tak jest na początku,ale jak się taką osobę bliżej pozna to już jest łatwiej.
Ivy pisze:panowie
Ja pisze tylko za siebie,nie za wszystkich facetów ;).
Quistis na początku mi się wydawała całkiem ok,dopiero potem gra nią się zrobiła lekko głupia.Ta postać jest poprostu IMHO nudna.
Pozatym wcale nie jest silna,bez walki oddała Squalla Rinoi :].A jeśli chodzi o jej ubiór to jak dla mnie jest ok.
Orion, a czy nie jest tak, że inteligentna kobieta to kobieta również silna, pod względem osobowości?
Nie zawsze.Znam wiele inteligentnych,które są słabe psychicznie i nieśmiałe.
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Sephiria pisze:I całe szczęście (I'm blond )


mamy cos wspolnego ja tez jestem blond co prwada ciemna ale jest
:D
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Załóżmy związek blondynek :D
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

a co ty tez lady luck jestes blondi :?:

powracajac do tematu to jak wczesniej wpomnieno tez uwazam ze to dobrze jak ci co robia ubranka to robia takie zabawne jak u leblenc nooja itd
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Eiko pisze:a co ty tez lady luck jestes blondi

Jak Leblanc... chyba nick zmienie ;) albo avatara... hmm... ;)

Eiko pisze:powracajac do tematu to jak wczesniej wpomnieno tez uwazam ze to dobrze jak ci co robia ubranka to robia takie zabawne jak u leblenc nooja itd
Zgadzam się- fajnie popatrzeć na coś/kogoś, czego normalnie by się nie widziało... no nie? ;)
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

Sephiria pisze:P.S. Ivy, a że faceci nie znoszą, gdy to kobieta dominuje, to my od dawna wiemy :wink:
A jednak się mylisz. Facet czasami tego potrzebuje. Tyle, że też ważne jest co ma się na myśli mówiąc "dominacja".

Co lubię w FF11? Ano to, że jak zmieniam strój bohatera to strój się naprawdę zmienia. Widać, że ma nowe buty itp. Dla mnie najlepiej wyglądającymi strojami są: NIN AF1 (ninja), PLD AF2 (paladyn) i DRK AF2 (dark knight). Strój ninja AF1 mamy na 3 ostatnich obrazkach pierwszego postu: http://mmorpg.pl/viewtopic.php?t=10824 . Paladyn AF2: http://img174.exs.cx/img174/2821/pld0wi.jpg . Niestety stroju DRK AF2 niemam na żadnym obrazku.
"FFXI": RAMUH: Krzysiek SAM75/ THF50/ WAR46/ NIN44/ PLD,BLM,RNG20/ DRK19/ MNK16/ RDM,WHM10
Leathercraft 7, Goldsmithing 11, Smithing 2, Fishing 15
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Lady Luck pisze:fajnie popatrzeć na coś/kogoś, czego normalnie by się nie widziało... no nie?
Erm...nie. ;) Raz zobaczyłam i mi starczyło na długi, długi czas. Ble.
Krzysiek2099 pisze:Ano to, że jak zmieniam strój bohatera to strój się naprawdę zmienia.
No i nie zmieniają Ci się ciuchy na innego koloru stringi etc. Eh.
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Go-Go-Yubari pisze:Erm...nie. Raz zobaczyłam i mi starczyło na długi, długi czas. Ble.
A co zobaczyłaś?? :shock:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie Final Fantasy”