Your location in world of FF

Tutaj piszemy o rzeczach ogólnie związanych z Final Fantasy.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

Już kojarzę Faris, thanx :D No, też fajne to jest miasteczko. Od razu trzeba było mówić, że

Kod: Zaznacz cały

z tymi gościami podobnymi do Zidane'a, bo Genomes to dla mnie czarna magia była...
ile ja sie dowiem na tym forum qrde... Z tego wychodzi, że ja nie fan FF jestem, bo nic nie wiem... :lol:
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Wiem! Moje ulubione miejsce to Sphere Theatre w Luce! Chyba jedna z najczęściej odwiedzanych przeze mnie lokacji :D
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Ja raz tam byłem objerzałem filmy i do widzenia :lol:

Heh, mi dobrze by się żyło w FFX w Baaj Temple. Najmroczniejsza lokacja w FFX. Cudo. Tylko chatki trzeba se zbudować ;)

Remiem jako monument też może być ;)
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

A co jest ciekawego w takich świątyniach? Summony? Ja w FFX też ciągle siedziałam w Luca w Sphere Theatre i słuchałam jak nie Mt. Gagazet, to znowu jakąś inną muzyczkę. I filmiczek z "suteki da ne" :D Macalania Forest jest bardzo fajne... motylki latają, wszystko z kryształów zrobione... no dosłownie extra..
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Kermi pisze:A co jest ciekawego w takich świątyniach? Summony?
Nie, nie chodzi mi o Summony w Baaj. Zauważ że tylko tam nie ma kolorków a la Sailor power. To mi się podoba.
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Kermi pisze: I filmiczek z "suteki da ne"
Nie nawidzę go.... Nie lubię Macalanii... A na miejscu Yuny bym dała Rikku :lol:
Boni pisze: Zauważ że tylko tam nie ma kolorków a la Sailor power. To mi się podoba.
To Omega Ruins też nie tak kolorowe są... Ta druga część jest jeszcze mniej kolorowa...
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Maester

Post autor: Maester »

Z chęcią zamieszkałbym w Luca - zwiedzić tam można Sphere Theater, pograć w Blitzball na stadionie, pochodzić po miejscowych knajpkach, popodrywać turystki... :D
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Maester pisze:Z chęcią zamieszkałbym w Luca
Przez tą muzykę mam jej dość :lol: Choć nie tak źle by się tam żyło :D
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

Muzyczka jest fajna, co Ty chcesz Eiko... ;) Luca jest faktycznie miłym miejscem do mieszkania... jest parę rozrywek, jak Blitzball - popatrzeć sobie i podrzeć się trochę kibicując ulubionej drużynie... Fajnie tak :D Ale Balamb Garden rządzi! :D
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Wszystkie miejsca w FF są świetne (no, prawie). Wymieniać można bez końca, że chciałbym mieskać tu, tu, albo tam i lubię jeszcze to... Trochę bez sensu :)
Kermi pisze:Muzyczka jest fajna, co Ty chcesz Eiko...
Też nie lubię muzyki w Luce - w FFX z niewiadomych powodów,a w FFX-2 z tego Blitzballa i sphere Break -_-' A tak to to jest po prostu wielkie miasto, wolę miejsca bardziej malownicze. Dla mnie to miejsce dla turystów - wolałabym przyjeżdzać tam z Besaid :)
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Maester pisze:Z chęcią zamieszkałbym w Luca - zwiedzić tam można Sphere Theater, pograć w Blitzball na stadionie, pochodzić po miejscowych knajpkach, popodrywać turystki... :D
O tak,stadion to poważny argumenw wyborze miejsca zamieszkania,sam bym tam chciał mieszkać,ze względu na stadion,no i jeszcze to "podrywanie turystek" :D :razz:
FF XII W trakcie katowania
Maester

Post autor: Maester »

Hehehe, no nie pisałem tego na poważnie oczywiście... ale lepiej mieszkać dla mnie w Luca, gdzie coś się dzieje, niż np. w Besaid. ;]
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Maester pisze: niż np. w Besaid. ;]
Tak XD Też bym tam nie chciała mieszkać... Wolę żyć w cywylizacji i w centrum rozrywki jakimś XD Ale takie Gold Saucer to raczej też nie dla mnie ;)
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Coco
Cactuar
Cactuar
Posty: 420
Rejestracja: wt 02 sie, 2005 15:31

Post autor: Coco »

Co wam sie tak podoba w tym balamb garden?.. Ja bym tam nie chciala mieszkac (zreszta ja mam chorobe lokomocyjna :D )
A chciala bym miezkac w :
FF7:Cosmo Canyon-fajne miejsce, no i ma fajna muzyczke :) ,Wutai-bez jakichs szczegolnych powodow i forgotten capital-pod warunkiem, ze ktos by tam mieszkal
FF8:Shumi, Winhill i Trabia garden(przed atakiem)
FF9:Cleyra, ale przed atakiem odina :D i moze black mage village
W inne czesci nie gralam, wiec sie nie wypowiem :sad:
tfarug

Post autor: tfarug »

a ja bym chcial sobie zwiedzic Zanarkand bo w sumie za duzo tam sie nie zobaczylo przez pare chwil na poczatku i pozniej ruiny :p
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie Final Fantasy”