Najlepiej ubrane postacie w serii

Tutaj piszemy o rzeczach ogólnie związanych z Final Fantasy.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Yhm zgadzam się co do Tidusa i Aurona, fajnie wyglądali ^^ mnie jeszcze podobała się Lulu ... te paski na sukience *O* .... <ślini się> I LOVE LULU <3
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Najlepiej ubrani w poszczególnych częściach:
FF VII - Cloud, Aeris i Vincent - pierwsza dwójka za prostotę i fajny styl, a Vinie za to że wygląda po prostu kozacko w podartym płaszczyku i stalowym obuwiu :D.
FF VIII - Squall, Rinoa i Irvine - Squall po prostu z gustem, tylko ta kurtka nieco za krótka. Rinoa wygląda najzwyczajniej dobrze (nie umiem tego wyjasnić :D ), a Irvine za kowbojski wyglad.
FF IX - tu raczej nikt nie był szczególnie dobrze ubrany...
FF X - Auron i Tidus - płaszczyk, okularki i butla sake robią z Aurona osonika którego trzeba szanować, a ubranie blitzballisty pasuje do jego charakteru i wyglądu (tylko ta nieszczęsna asymetryczna nogawka...).
FF X-2 - Yuna - wygląda.... hmmm... znacznie fajniej :D niż w FF X i zdecydowanie najfajniej z całej trójki, Paine - gustowny stroik, nie powiem, Rikku - ten mi nie podszedł, zbyt przegięty w stonę odsłaniania.
Bohaterka FF XIII jest też niczego sobie ubrana, bardzo ciekawy projekt. A ten z FF XIII Versus ma bardzo dobry gust kolorystyczny :grin:.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Leo88
Kupo!
Kupo!
Posty: 104
Rejestracja: wt 03 maja, 2005 20:45
Lokalizacja: Spira/Gdynia

Post autor: Leo88 »

Gveir pisze:Najlepiej ubrani w poszczególnych częściach:
ten z FF XIII Versus ma bardzo dobry gust kolorystyczny :grin:.
Podoba mi się Jego styl :D na nogach Glany ( sam noszę ) niezły miecz, rękawiczki, niezła bluza, stylowa fryzura po prostu idealnie

Sami oceńcie, to jest link z ostatnich Newsów na Krypcie :D
http://ff12.gamigo.de/image_viewer.php? ... scan06.jpg
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Leo88 pisze:Podoba mi się Jego styl :D na nogach Glany ( sam noszę )
Ja też :D. Może w końcu któryś z bohaterów będzie bezkompromisowym i twardym osobnikiem? Bo z wyglądu - postawa, wyraz twarzy, ubiór i akcesoria - to na takiego wygląda. Co prawda Cloud i Squall ubierali się stylowo i w ciemnych kolorach, ale ten chyba jest najbliżej ideału.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

warto jednak dodac, iz Nomura wspomnial,iz jego projekt nie jest skonczony,tzn ze moze jeszcze cos w nim zmienic (jak to powiedzial,moze mu zmienic kolor ubrania na czerwony..ale i tak pozostanie ta sama aura..khe^^") jednak jesli glownym kolorem jest czerń,to mysle,ze Nomura nie bedzie tu juz za duzo kombinowal:)
Gveir pisze:Bo z wyglądu - postawa, wyraz twarzy, ubiór i akcesoria - to na takiego wygląda
mi on wyglada na takiego pograzonego w zadumie...Nomura wspomnial o 'bólu'.... oby tylko nie mial charkteru Squalla -_-

tymczasem wracajac do ubran i FF13 to projekt ubrania bohaterki z FF13 zostal potwierdzony,jako całkowicie skonczony
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Garnet pisze:jak to powiedzial,moze mu zmienic kolor ubrania na czerwony..ale i tak pozostanie ta sama aura..khe^^"
Niech już go juz lepiej zostawi w spokoju :). Bo czerwień byłaby przesadą w tym wypadku.
Garnet pisze:tymczasem wracajac do ubran i FF13 to projekt ubrania bohaterki z FF13 zostal potwierdzony,jako całkowicie skonczony
I bardzo dobrze, bo jej strój jest IMO jednym z lepszych w FF od dawna. I na szczęście nie ma w sobie nic z FF X-2. Tutaj to już by nie pasowało. Trudno to wyjaśnić, ale po prostu zdaje się idealnie pasować do postaci.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

a mi się podobał strój Celes z FFVI. na tych obrazkach z wersji na PSXa można zaobserwować, że nie nosi ona majtek 8)
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

/khem/ Choroba, trzeba szybko załatwić FF 6 na PSXa :oops:.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

nie napalaj się i tak tyłka nie zobaczysz :] po prostu bliżej przyjżałem się tym rozcięciom po bokach spodni. :)
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Wiem, ale i tak sprawdzić nie zaszkodzi :D. I jak widać tradycja *ciekawych* ubiorów kobiecych w FF sięga czasów dawnych - nawet jeśli filmiki zostały dorobione znacznie później. Swoją drogą ubrania postaci z FF XII są całkiem niezłe, w zupełnie innym stylu niż poprzednie. Oprócz głównego bohatera i księżniczki - ekshibicjinista i bezguście :(. Za to reszta całkiem niezła.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Gveir pisze:I jak widać tradycja *ciekawych* ubiorów kobiecych w FF sięga czasów dawnych
mowa! spójż na Hildę i Marię z Final Fantasy II. bardzo fajne, egzotyczne wdzianka:)
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

No fakt :D. Szkoda że nikt nie ubrał w taki sposób bohaterek trójwymiarych finali, bo i fajne, i klasycznie fantasy, i nawet niezbyt specjalnie wymyślne, a mają w sobie coś. Do sukienki Hildy nie umywa się żadna z tych w Finalach 3D, a Maria ma za to stój dość fikuśny 8), ale fikuśność jest w normie, to jeszcze nie ta dosłowność (ew. dooczność) z FF X-2. A co do FF X-2 to fajny jest strój Yuny do White Mage. Niby, grzeczna i klasyczna szata maga, ale dowcipnie obcisła tam gdzie trzeba :mrgreen:.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Patrick

Post autor: Patrick »

Mi podoba sie stroj Clouda z Advent Children. Poprostu fajny. :smile:

A co do Yuny z FF X-2 to oczywiscie popieram. Jeszcze stroj Tidusa byl niczego sobie.

Czasami tak sie zastanawiam... Ale trzeba miec leb do tego zeby wymyslic te niektore stroje. Spojrzmy na takiego Aurona. *_* Jakis pancerz pod tym... plaszczem, sake z boku, jeden rekaw wiszacy, bez uzytku, jaaa... No niby proste, ale przeciez wszystko trzeba poprostu wymyslic od poczatku i zaprojektowac. Podziwiam naszych braci ze wschodu. :shock:
VaanFromRO

Post autor: VaanFromRO »

A ja powiem tak: Mnie draznia asymetryczne stroje postaci z Finali (przy prezentacjach screenow z X dostawalem szalu- jak mogli cos takiego zrobic) Przy XII i XIII widac, ze moda jak narazie nie mija i bedzie trzeba to przebolec :? .... Wogole smiech politowania wywoluja u mnie stroje artystow jmusic i nastolatkow japonskich... (ehh szkoda slow- nie pisze juz wiecej :P)
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Gdyby były symentyczne, byłyby nudne. A spójrz na to inaczej - asymetryczne kiecki są całkiem przyjemne dla wzroku i po prostu ciekawe. Wystarczy wziąć jako przykład stroje Gun Mage i Lady Luck z FF X-2. Po prostu ładnie zaprojektowane i brak w nich monotonności. Miła odmiana po patrzeniu na kolejne, schematyczne ubrania, które na dodatek trzeba oglądać przez całą grę. A stroje z XIII są zabójcze - dawno takich fajnych nie było.
VaanFromRO pisze:Wogole smiech politowania wywoluja u mnie stroje artystow jmusic i nastolatkow japonskich... (ehh szkoda slow- nie pisze juz wiecej :P )
Nie lubisz visual kei/gothic lolita:D? Uuu, szkoda, bo wiele bym dał, żeby zobaczyć na ulicach ludzi na tyle odważnych, żeby tak się ubrać.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie Final Fantasy”