Diablo III na Gamescon i Blizzcon

Bard's Tale, Eye of the Beholder, Ishar, czy z ostatnich lat Gothic albo Baldur's Gate. To wszystko są synonimy dobrego "rolpleja".

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Diablo III na Gamescon i Blizzcon

Post autor: Sephiria »

Nieco ponad tydzień temu zakończyły się targi Gamescon, które o ile dobrze pamiętam były organizowane w Niemczech (na pewno w Europie), na których było między innymi nowe playable demo Diablo III.Skanery z Blizza niestety nie ujawniły nowej klasy, wolno było grać tylko już potwierdzonymi: Barbarian, Witch Doctor i Wizard. Tym razem akcja dzieje się na pustyniach sąsiadujących z Lut Gholein. Pustynia w nowej odsłonie wygląda zacnie: nie są to monotematyczne sprite'y jak przy pustynnych rejonach D2. Co jakiś czas trafi się most nad urwiskiem, którego przepaść jest głęboka i ciemna, ale nie ma też przesadyzmów jak powtarzające się co jakiś czas pogrzebane w piasku posągi, przedstawiające twarze jakichś bóstw czy bohaterów.

Drobnej zmianie uległ Inventory, ale z tego co wyczytałam bardzo kosmetyczna to zmiana. Monstra wyglądają jak monstra a nie wynalazki a la Krwawe Orły i inne chałtuństwo, które odwalono w D2. Jeden przypominał nawet trochę metalicznych Blood Knights z Diablo 1. Pełna garść zdjęć, kilka filmów z gameplaya i relacje znajdziecie na Diabloiii.net

Jutro z kolei zaczyna się Blizzcon. Czy macie jakieś nadzieje związane z tym eventem? Ja, jak na pewno sporo ludzi, czekam z niecierpliwością na ujawnienie choćby jednej z dwóch pozostałych klas, a ponadto chciałabym aby Blizz podał już przybliżone wymagania sprzętowe oraz pi razy oko datę premiery. A co Wy myślice?
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Mala errata: targi Gamescon rozpoczely sie w tym tygodniu i nadal trwaja :) A odbywaja sie w Kolonii.
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

No i moje oczekiwania co do Blizzcona zostały częściowo zaspokojone. Blizzard ujawnił czwartą klasę postaci w D3. Jest nim... monk znany z hellfire, dodatku do oryginalnego Diablo.

Trailer Monka

http://www.incgamers.com/Videos/874/Dia ... on-Trailer

ORGAZM ORGAZM... Sephiroth, Squall, Kratos i Dante to przy nim siusiumajtki ^^
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
ODPOWIEDZ

Wróć do „RPG”