DIABLO - saga...

Bard's Tale, Eye of the Beholder, Ishar, czy z ostatnich lat Gothic albo Baldur's Gate. To wszystko są synonimy dobrego "rolpleja".

Moderator: Moderatorzy

Która część najlepsza?

Diablo (Hellfire)
3
9%
Diablo II (Lord of Destruction)
23
72%
Nie jestem satanistą! >.<'
6
19%
 
Liczba głosów: 32

Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Jaco: sam się zdziwiłem, że D1 nie jest obecnie jako freeware. Odnośnie przekonania się do D1/D2 po przeżytych chwilach z trzecią częścią mogę napisać Ci w PW co najlepiej zrobić. Ale mimo to sądzę, że fabuła, dźwięk a może i nawet grafika broni się w tych grach bez dodatkowych wspomagaczy. Wiesz co było najlepsze w pierwszej części Diablo? Że schodziło się z miasta o 3 lub nawet i 4 poziomy w dół, żeby wyzbierać i sprzedać wszystkie daggery, shieldy i inne tanie badziewia bez teleportacji. Jak zebrałeś 5k golda, to czułeś, że jesteś kozak. No i zaczynało być Cie stać na fajne itemy poza tymi, co wypadały z potworów... :)

Dwójka ma zdecydowanie łatwiejszy system dorabiania się hajsu. Nie wiem jak daleko doszedłeś, ale 1 akt bywa nieco przydługawy, za to dla klimatu drugiego warto tułać się po tych nudnych lochach za wewnętrznym monastyrem klasztoru :)
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Grzybek Z Octu pisze:mogę napisać Ci w PW co najlepiej zrobić
Jeżeli chodzi o big cube mod to się zaopatrzyłem. Myślę, że bardziej oszukiwać nie chcę. Jak masz coś innego na myśli lub nagie fotki Go Go to śmiało wal na PW :>

W D1 grałem z godzinkę (na PSP), D2 tylko parę minut. Tak czy siak na pewno się za nią zabiorę prędzej czy później.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Jaco pisze:agie fotki Go Go to śmiało
Są ładniejsze panie w internetach i nie grozi Ci przy ich oglądaniu wypalenie oczodołów :v
Awatar użytkownika
Garland
Kupo!
Kupo!
Posty: 20
Rejestracja: pt 01 maja, 2015 15:42

Post autor: Garland »

Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję za podpowiedź gdzie mogę kupić Diablo 1 :D
Gdy przejdę jedynkę będę miał zaliczoną już całą serię.

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj !!!!!!!!!!! :D :D :D

Bestie plujące kwasem, strzeżcie się!!!! :590:
"In life, war. In death, peace. In life, shame. In death, atonement."
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Koniecznie podziel się wrażeniami. Jestem bardzo ciekawy jak tę grę odbierze reprezentant młodszego pokolenia.
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
ODPOWIEDZ

Wróć do „RPG”