Blitzball

Pierwsza część na nową (w ówczesnych czasach) konsolę Sony - PS2, która doczekała się bezpośredniej kontynuacji przygód bohaterów.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

Ja pamiętam Tsubase na pegazusa po japońsku :D jak przyniosłem z rynku świerzo wymienionego kadridża od saszy czy innego dimy :D odpaliłem i "grając" zastanawiałem siekiedy końcu będzie ten mecz :D Dużo popierdułkowatych gier spotowych z japoni jest w tym schemacie :)
Mati-San

Post autor: Mati-San »

A ja pamiętam czasy anime w TV :D
Prawda jest dużo tego typu gier ale tą szczególnie zapamiętałem.

A właśnie jakie wolicie techniki: Nap techniki, Venom techniki czy Wither techniki

U mnie remis między Nap a Wither natomiast Venom jest trochę z tyłu
Zell Dincht

Post autor: Zell Dincht »

ja uzywalem tylko venom tackle w odbiorze i nap shot kims kto ma malego sh (bo inaczej bramkarz nie dotnknie i nie ma szans na zasniecie)
laki

Post autor: laki »

nie wiem czy to juz pisalem ale turniej w luca wygralem bez jecht shota, za drugim razem chyba 2:1 8)
Awatar użytkownika
HWDPIS
Kupo!
Kupo!
Posty: 120
Rejestracja: ndz 30 maja, 2004 09:35

Post autor: HWDPIS »

Dobra ale jednak łatwiej jest wygrać go z Jecht Shotem :)
azu

Post autor: azu »

Gram w blitzball'a - rozegrałem już pare meczyków, podoba mi się ta gra.
Mój skład przedstawia się następująco:

GK - Nimrook
DEF - Naida & Berrik
CENTER - Linna
ATTACK - Tidus & Blappa

Chcę zakupić do drużyny jeszcze Eigaar'a - ale musze poczekać bo ten doby zawodnik ma już podpisany kontrakt (i cały czas go wznawia ; ( ) z inną drużyną.

Cóż... jesli chodzi o techniki wygrywania meczy to... Jecht Shot 2 - robi swoje.
Może i początki BB były troche trudne ale w obecnym stanie mojej drużyny - nie przegrywam w ogóle meczy trace bramke raz na jakieś 20 meczy... więc gra się bardzo przyjemnie i prosto.

Jeśli chodzi o jakieś ciekawostki to moge dodać, że są drużyny w BB które atakują Ciebie dopiero kiedy przekroczysz linię połowy... więc wystarczy strzelić jednego gola i pływać po własnej połowie aby wygrać mecz - oszczędza się czas.

To chyba tyle.
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

więc gra się bardzo przyjemnie i prosto
I nudno jak cholera... yaaaaawn....
azu

Post autor: azu »

To też prawda... małą reaktywację BB dają jeszcze techniki do nauczenia... ale jak się nauczy wszystkie - to reaktywacja idze w zapomnienie.
acid_sliver

Post autor: acid_sliver »

hmm... eigaar nie jest w sumie takie niezbedny, poza tym, jak masz juz JS2, to na tym poziomie doswiadczenia teamu juz na prawde nie musisz go wyczekiwac z utesknieniem.
a teraz ja mam pytanko, bo nie rozumiem tego: mam zawodnikiem pare key tech's do nauczenia, ale czasami nie moge ich sie nauczyc. tzn. w druzynie przeciwnej jest ktos, kto ma interesujaca mnie technike, ale mojemu zawodnikowie nie podswietla sie ona, tzn. jakby nie mogl sie nauczyc jej, a to przeciez jego key-tech! nie wiecie moze, o co chodzi?

edit: aha, i dziala to losowo, bo raz nie moge, a za pare meczykow moge, poza tym niektorych key-tech'ow od razu moge sie nauczyc (tzn. mam podswietlone), a niektorych nie :?:
azu

Post autor: azu »

hmm... eigaar nie jest w sumie takie niezbedny, poza tym, jak masz juz JS2, to na tym poziomie doswiadczenia teamu juz na prawde nie musisz go wyczekiwac z utesknieniem.
Wiem, ale chciałbym go zakupić - mam coś w sobie z Ambramowicza.
Awatar użytkownika
coat
Kupo!
Kupo!
Posty: 149
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:42
Lokalizacja: Piła

Post autor: coat »

aha, i dziala to losowo, bo raz nie moge, a za pare meczykow moge, poza tym niektorych key-tech'ow od razu moge sie nauczyc (tzn. mam podswietlone), a niektorych nie
możliwe, że trzeba się key-tech`ów po kolei uczyć ...
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Nie to chyba nie to... ja bym raczej obstawial na to, ze level postaci od ktorej chcesz sie nauczyc byl zbyt wysoki w porownaniu do Twojego.
azu

Post autor: azu »

Hmm z tym levelem (to jest tak bynajmiej u mnie), że zawsze się podswietli do nauki a dopiero w meczu jak jest COPY TECH. to wyskakuje napis, że LV. Twojej postaci jest za mały, aby nauczyć się owej techniki.
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Nie wiem bo nie jestem tego pewien, ale czasem jak jest sporoa roznica w levelach to sie chyba nie podswietal - zreszta nie wiem... :P
azu

Post autor: azu »

Całkiem możliwe - choć również nie wiem, nigdy na to większej uwagi nie zwracałem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy X i X-2”