Blitzball

Pierwsza część na nową (w ówczesnych czasach) konsolę Sony - PS2, która doczekała się bezpośredniej kontynuacji przygód bohaterów.

Moderator: Moderatorzy

Mati-San

Post autor: Mati-San »

Ale czy jest lepszy od Nimrooka? I gdzie spotkałeś tego Durrena?
Awatar użytkownika
coat
Kupo!
Kupo!
Posty: 149
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:42
Lokalizacja: Piła

Post autor: coat »

Mati ... Nie rób Sobie kłopotu. Durren to kiepski zawodnik :? Nimrook jest najlepszym, możliwym do zdobycia bramkarzem.
Fenix

Post autor: Fenix »

A gdzie moge znależ tego Nimrooka?
Awatar użytkownika
coat
Kupo!
Kupo!
Posty: 149
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:42
Lokalizacja: Piła

Post autor: coat »

Nimrook jest na statku, wraz z calą drużyną Al-Bhed Psyches
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Taaa tyle, ze jakos u mnie ZAWSZE przedluzali z nim kontrakt i nie moglem go zwerbowac - nic nie szkodzi. U mnie Kepa byl porownywalny z Nimrookiem :]
Fakt, jednak faktem, ze wymiata ten Al Bhed - pozniej to ciezko mu nawet z samej linii trafic slabszym graczem ;)
Awatar użytkownika
HWDPIS
Kupo!
Kupo!
Posty: 120
Rejestracja: ndz 30 maja, 2004 09:35

Post autor: HWDPIS »

Durrena znajdziesz przy Cavern of Stolen Fayth przy miejscu z Rusty Sword(to tam gdzie wynajmujesz Youimbo)
Ej ale każdy ma swój skład i już
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Hmmm tak sie zastanawiam. moze niech kazdy wypisze wlasne sklady. Ja tak dzis pogralem w Blitzballa odgrzebujac stare save'y. Mam na koncie wygranych 68 meczykow i sredni level ok 40 :D

W skladzie mam Tidusa, Tattsa, Eigaara, Miyu, Bearrik i Lukklan czy jakos tak :P
Dodatkowo level druzyny to jakos 14.

Ile wynosila wasza najwieksza wygrana? dzis uzyskalem 10:0, ale wiem, ze spoko mozna dojsc do 12:0 jednak bramkarz mial fuksa :].

Aha i jeszcze mnie ciekawi przy jakim najwyzszym SH oddaliscie swoj strzal? Dzis udalo mi sie na 62, ale wiem ze moge wiecej :]
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Moja największa wygrana to narazie 9:0.
Mój skład:
LF: Tidus
RF: Blappa
MF: Brother
LD: Judda
RD: Ropp
GK: Nimrook
Jak widać troche się pozmieniało w moim składzie. Levele ok.25
Najwyższy strzał to miałem chyba 46 dzięki Sphere Shot oczywiście
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Nie wiem jak wam udaje sie uzyskac Nimrooka. Mi przy 68 meczach ani razu nie zrezygnowal z gry w Albhed Psyches. Za to mam Miyu ktora CE czy CB (nie pamietam - to co odpowiada za oborne brmakarza) ma 25, a Nimrook 26 :]
Ostatnio zmieniony wt 29 cze, 2004 21:26 przez Madtrax, łącznie zmieniany 1 raz.
Mati-San

Post autor: Mati-San »

za obrone bramkarzy odpowiedzialny był CA. To chyba zależy od szczęścia :D . Miyu też jest dobra i to chyba jedyny bramkarz-kobieta
acid_sliver

Post autor: acid_sliver »

ja tam gram laskami:) tidus (to nie laska :) ) [a wyglada], naida (chyba najlepsza w grze!), eee... jeszcze jakies dwie, nie pamietam imion, bom dawno nie gral, ale jedna jest al-bhed'ka, biega sobie po air-shipie, a druga tez jest al-bhed'ka, i siedzi skulona przed macalania temple (chyba linna). jako srodek mam brothera (jeden z najlepszych)/kioyu, a na bramce mam nimrooka/kioyu (kyou jest dobry i jakop rozgrywajacy, i jako bramkarz).
wiec skladzic wyglada tak:
lf:tidus/linna/brother
rf:-||-
mf:brother/kioyu/naida (/ktos inny, jak chce szybko podciagnac level)
ld: naida/brother
rd:ta biegajaca al-bhed'ka
gknimrook/kioyu

ps. u mnie a-b. p. nie przedluzyli kontaktu z nimrookiem bodajze po 6. meczu, wiec mialem go chyba w ekspresowym tempie:) inna sprawa, ze zanim zaczalem grac w blitzballa, to kompletowalem druzyne, co chyba wymusilo te szybkie zmienianie skladu u innych druzyn. mad, sprawdz to przy okazji ;)
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Gram teraz od nowa i jakos wlasnie tak wygralem 6 meczykow samej lidze(nie licze turniejow) i wlasnie przedluzyli z Nimrookiem :/
Wlasciwie to i tak bym go nie kupil bo moja Miyu jest juz lepsza od niego :D
Tez skompletowalem jako taki skladzik na poczatek - jestem pierwszy raz na calm lands i zaczynam grac. W skladzie mam Tidusa na prawym ataku, na lewym jest Letty, w srodku Rin, lewa obrona to Brother, a prawa to Botta :] - i gra sie fajniutko :]

Acid nie prawda, ze te typki sa najlepsze - nie mialem ich co prawda w teamie, ale widzialem jak graja u innych. Radze spojrzec ktore mialy levele i podam przyklad dlaczego Miyu jest lepsza od Nimrooka.

Jak pisalem wyzej Nimrook mial 26 CA zas Miyu u mnie 25 - roznica polega na tym, ze on wtedy mial ok 7 leveli wiecej od Miyu - oznacza to, ze kiedy sie podpakuje kobitke bedzie duzo lepsza :D
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Nie byłbym tego taki pewien
Zobacz na gamefaqs
Tam masz szczegółową tabelke zawodników
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Wale gamefaqs - na co mi doswiadczenia innych skoro widze przeciez jak gram. juz ok 70 meczykow wygranych, zadnej porazki :D

O wlasnie czy ktos z was grajac turniej zremisowal mecz? Jest potem dogrywka? Musze to sprawdzic... :P
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Ja miałem remis jak pierwszy raz grałem z Al Bhed Psyches. Potem gra się aż ktoś zdobędzie gola
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy X i X-2”