Blitzball

Pierwsza część na nową (w ówczesnych czasach) konsolę Sony - PS2, która doczekała się bezpośredniej kontynuacji przygód bohaterów.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
HWDPIS
Kupo!
Kupo!
Posty: 120
Rejestracja: ndz 30 maja, 2004 09:35

Post autor: HWDPIS »

Dla mnie blitzball to najłatwiejsza mini-gra w całym FFX
Auron

Post autor: Auron »

Blitzball to jedyna minigra. :twisted:
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Troche zmnieniłem ostatnio mój skład:
atak: Tidus, Wakka
rozgrywający: Brother
obrona: Botta, Jassu
bramkarz: Keppa

Mam pytanie: Gdzie znaleść dobrych obrońców?
Auron

Post autor: Auron »

Na Airshipie. Al Bhed to najlepsi zawodnicy. Tylko musisz czekac, az sie umowy pokoncza. :wink:
Mati-San

Post autor: Mati-San »

No to wiem że są najlepsi. Śmiesznie by wyglądało - drużyna z Besaid, a skład z Al Bhed :D
Auron

Post autor: Auron »

Ja nic smiesznego w tym nie widze.
Awatar użytkownika
HWDPIS
Kupo!
Kupo!
Posty: 120
Rejestracja: ndz 30 maja, 2004 09:35

Post autor: HWDPIS »

Drogi Auronie blitzball to nie jedyna mini-gra w FFX są jeszcze Chocobosy motyle w Macalani i pioruny w Thunder Plains
Auron

Post autor: Auron »

Może i , ale imo to sa questy potrzebne do zdobycia czegos, i one przmiejaja po zdoyciu upragnionego przedmiotu, a w Blitza mozesz grac i grac...
Zell Dincht

Post autor: Zell Dincht »

chocobosy - mozesz jezdzic lepiej i zdobywac nowe nagrody. motyle - mozesz zrobic dla przyjemnosci. pioruny - dla sprawdzenia ile wytrzymasz :D jakbys wytrzymal 1000 to bys chyba byl bogiem hehe :D
Awatar użytkownika
HWDPIS
Kupo!
Kupo!
Posty: 120
Rejestracja: ndz 30 maja, 2004 09:35

Post autor: HWDPIS »

Przecierz blitzball jest potrzebny żeby Wakka miał wszystki Overdrive'y i Sigla do broni
Mati-San

Post autor: Mati-San »

pioruny - dla sprawdzenia ile wytrzymasz jakbys wytrzymal 1000 to bys chyba byl bogiem hehe
No wiesz cuda się zdarzają :D. Przypomina mi się jak pierwszy raz przechodziłem przez te miejsce( nazwy zapomniałem). Przez całą drogę uniknąłem chyba 15 :oops:
Awatar użytkownika
HWDPIS
Kupo!
Kupo!
Posty: 120
Rejestracja: ndz 30 maja, 2004 09:35

Post autor: HWDPIS »

Ja tam na początku nie unikałem i wszystkimi w ryj zarabiałem:)
Malkav

Post autor: Malkav »

wiem co jest. mnie sie nie chcialo pakowac (no dobra, podpakowywac :D) lulu, ktora miala u mnie 800 HP, wiec zrobilem jej recznie celestiala(nie jest taki poterzny, choc ma te same wlasciwosci; ale o tym pisalem w innym watku)/.
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Ostatnio nie mam za wiele czasu na granie (cholerny remont) ale teraz mam na bramce Nimrook'a. Wreszcie, teraz to se mogą strzelać - on i tak obroni :D
Awatar użytkownika
HWDPIS
Kupo!
Kupo!
Posty: 120
Rejestracja: ndz 30 maja, 2004 09:35

Post autor: HWDPIS »

Dla mnie najlepszym bramkarzem jest Durren ale no cóż każdy ma swój skład :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy X i X-2”