Blitzball

Pierwsza część na nową (w ówczesnych czasach) konsolę Sony - PS2, która doczekała się bezpośredniej kontynuacji przygód bohaterów.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Wystarczy zobaczyć kto ma jakie statystyki. Wiadomo, ze ten, który ma dużo catch będzie bramkarzem etc.

Poza tym imo oryginalna drużyna sux. Można sobie kupić wielu wybitnych zawodników. No, ale co kto lubi.
Awatar użytkownika
DarkM
Kupo!
Kupo!
Posty: 15
Rejestracja: czw 02 paź, 2008 19:28
Lokalizacja: Kraków

Post autor: DarkM »

HM...

Tidusa i wakke wez na atak Wakka niech ma jakiś specjalny Atak np.winter shot itp a reszte na obrone.Ja miałem tak i każdy mecz wygrywałem.
Ginę by powstać!
Powstaję by walczyć!!
Walczę by zwyciężać!!!
Awatar użytkownika
Leo88
Kupo!
Kupo!
Posty: 104
Rejestracja: wt 03 maja, 2005 20:45
Lokalizacja: Spira/Gdynia

Post autor: Leo88 »

Obrazek

chodzi mi o taki skład ;) zna ktoś poszczególne imiona tych trzech ?
bo Tidus u mnie jest jako LF
Wakka RF
"A city dead for a thousand years. A city I had to see with my own eyes.(...)The last chapter in my story.
My thoughts, they kept floating up, and then slipping through my fingers.
Slipping away before I could pin them down with words..." Tidus - FFX
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

botta datto letty ?

datto daj na RF

letty MF

jassu i botta ofcoz obrona, a keppa bramka, co prawda to najgorszy bramkarz w grze :). Wakke możesz zamiast datto dać, ale datto jest szybszy.
Awatar użytkownika
Leo88
Kupo!
Kupo!
Posty: 104
Rejestracja: wt 03 maja, 2005 20:45
Lokalizacja: Spira/Gdynia

Post autor: Leo88 »

dobra już mam :D
Tidus -LF
Wakka -RF
Letty -MF
Jassu -LD
Botta -RD
Keppa - GL

Na ławce rezerwowych siedzą Datto i Brother :D
"A city dead for a thousand years. A city I had to see with my own eyes.(...)The last chapter in my story.
My thoughts, they kept floating up, and then slipping through my fingers.
Slipping away before I could pin them down with words..." Tidus - FFX
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Leo88 pisze:Na ławce rezerwowych siedzą Datto i Brother
Omg... Brother to jeden z najlepszych atakujących na początku.... :roll: Na tym etapie, jesli nie chcesz kupować nikogo, poza Brotherem, na LF, RF i Md dałabym Wakke, Brothera i Tidusa...
Awatar użytkownika
Leo88
Kupo!
Kupo!
Posty: 104
Rejestracja: wt 03 maja, 2005 20:45
Lokalizacja: Spira/Gdynia

Post autor: Leo88 »

wiem ze Brother jest jednym z najlepszych, bo jak pierwsze dwa razy przechodziłem FFX to miałem Brothera jako MF
teraz chcę mieć jak najbardziej oryginalny team i wolę się pomęczyć :P
a Brothera kupiłem żeby nikt inny go nie wynajął ;) i na razie sobie posiedzi ;)

Jak na razie na 12 meczy wygrałem 11 i raz przegrałem 3:2 z Al Bhed Psyches ;/
"A city dead for a thousand years. A city I had to see with my own eyes.(...)The last chapter in my story.
My thoughts, they kept floating up, and then slipping through my fingers.
Slipping away before I could pin them down with words..." Tidus - FFX
Awatar użytkownika
Xav616
Kupo!
Kupo!
Posty: 26
Rejestracja: ndz 26 paź, 2008 23:38

Post autor: Xav616 »

siemka potrzebuje pomocy wygrałem już 3 ligi zaczynam czwartą, a cały czas nie mam jako nagrody attack reels i nie mam pojęcia czemu w wielu poradnikach pisze że przy 4-tej lidze to będzie nagroda główna a tu ni chu chu! :evil:
CROSSFUCKER
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

a) INTERPUNKCJA.
b) HELP
c) To nagroda losowa.
Więcej masz tutaj -> http://www.k-ff.com/Finalf10/index.php?n=25
Awatar użytkownika
Qpers
Kupo!
Kupo!
Posty: 54
Rejestracja: wt 21 paź, 2008 18:12

Post autor: Qpers »

Prawdę mówiąc ciężko było mi znaleźć gorszych zawodników od początkowego składu Besaid Aurochs (oczywiście z wyjątkiem Tidusa)... Są tak beznadziejni, że im szybciej ich zmienisz, tym lepiej. Oczywiście zgadzam się, że Brother to jeden z najlepszych zawodników w całym Blitzball'u - między innymi ze względu na szybkość. Używam go niemal od początku i do tej pory nie przegrałem ani jednej rozgrywki.

Tidus
Wedge
Brother
Ropp
Svanda
Nimrook
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Xav616 pisze:a czy Wakka musi być w drużynie żeby dostać tego overdrive
Nie
Xav616 pisze:czy jest określony limit walk które musi stoczyć jak w przypadku innych overdriveów
Co?

EDIT: O, myślałem, że w helpie odpowiadam. Idź tam lepiej, zanim Go się wkurzy.

EDIT 2: ...Albo GZO o.O'


GZO: Hmm...faktycznie. Post gdzieś zniknął. :twisted:
Ostatnio zmieniony pn 27 paź, 2008 19:26 przez Raven, łącznie zmieniany 1 raz.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Xav616
Kupo!
Kupo!
Posty: 26
Rejestracja: ndz 26 paź, 2008 23:38

Post autor: Xav616 »

dark_raven pisze:
Xav616 pisze:a czy Wakka musi być w drużynie żeby dostać tego overdrive
Nie
Xav616 pisze:czy jest określony limit walk które musi stoczyć jak w przypadku innych overdriveów
Co?

otóż przy status reeals trzeba stoczyć ileś tma walk i dopiero można to wygrać więc myślałem że to jest jakieś ograniczenie ale skoro nie to czas na blitzball buu
CROSSFUCKER
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

Tak jest limit, zeby nie skłamać powiem że +- 200 bitw, ale do tego czasu spokojnie stoczysz tyle. Co do tej Twojej nagrody - po każdym wygranym meczu, przed ewentualnym startem nowej ligi dawaj NO(żeby nie kontynuowało), zapisujesz i wchodzisz do blitza, jak nie ma głównej nagrody tego co chcesz, to L1L2R1R2start+select.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Qpers pisze:Oczywiście zgadzam się, że Brother to jeden z najlepszych zawodników w całym Blitzball'u - między innymi ze względu na szybkość. Używam go niemal od początku i do tej pory nie przegrałem ani jednej rozgrywki.

Tidus
Wedge
Brother
Ropp
Svanda
Nimrook
Dobry skład, ale tak naprawdę nie trzeba się męczyć ze zbytnim szukaniem i zdobywaniem zawodników, żeby mieć niepokonaną drużynę - wystarczy poczekać, aż zawodnikom Al-Bhed skończą się kontrakty i ich kupić ;] W ten sposób moja drużyna składała się z Tidus'a i całego składu Al-Bhed (minus jeden napastnik, którego zastępował Tidus) i nimi bez najmniejszego problemu da się wygrać każdy jeden mecz.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
orinoco
Kupo!
Kupo!
Posty: 20
Rejestracja: ndz 09 lis, 2008 14:15
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: orinoco »

Witam
Jestem nowy na forum, aczkolwiek w ffx gram juz troche czasu. Co do blitzball... Moja ekipa:
Wakka-lv.99
Datto-lv.99
Irga Ronso-lv. 16
Jassu-lv.99
Botta-lv.99
Keepa-lv.99
Tidus-lv.99
Letty-lv.99
Co do Brother'a to mialem go przez dlugi czas potem zmienilem na Wakke(Auroch's Spirit wymiata). Datto jest niemal tak samo szybki jak Brother a poza tym ten ostatni wcale nie jest taki rewelacyjny na rozegraniu-oprócz predkosci reszta statystyk taka sobie, stad wybralem Datto... Na rozegranie polecam Svanda, Mifurey, Vuroja albo... Letty(PAS:83). Acha, Keepa NIE JEST najgorszy. Na 99 level'u ma CA:39, Miyu na tym samym levelu ma CA:37. No i dodatkowo Keepa ma SH:99(!!!)-juz nim zdobywalem gole.A jezeli mowa o calej druzynie, ze niby slaba... Proponuje wziac do zespolu kogos z Luca Goers-wiekszych cieniaków w grze nie ma(Graav lv.99 PAS:44, Jassu lv.99 PAS:52-na przyklad). Co do statystyk druzynowych: stan z dnia 28.10.2009(nadal gram :wink: ): meczy rozegranych: 1113 , bilans: 1101-12-0 (w-r-p), team level: 221.
Ostatnio zmieniony śr 28 paź, 2009 17:25 przez orinoco, łącznie zmieniany 6 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy X i X-2”