Blitzball

Pierwsza część na nową (w ówczesnych czasach) konsolę Sony - PS2, która doczekała się bezpośredniej kontynuacji przygód bohaterów.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Kimahri pisze:literki jak "C"
ma bo napisał "meCh"... chyba Z nie posiada.
Yoroitoshi pisze:byłem miesiąc w Niemczesz i widzisz odzwyczaiłem się od polskiej pisowni
Wiesz takie wykręty to może 10ciolatek dawać -_-' Jakbys zył tam z rok minimum to bym zrozumiała.
No ale dobrze, że zwracacie na to uwage xD I nie jestem pokemonem xD
Po co Ci to "xD" po każdym zdaniu? Kropka różnwie dobra, a nawet lepsza. Co do Twojego "pokemoniastwa", to się jeszcze dowiemy.

KONIEC OT.

Co do tematu. Ja wygrałam z Luca 4:0 i to mi wystarczyło. Jecht shota uzywałam tylko, gdy naprawdę wymagała tego sytuacja. W meczu z Luca w 2giej połowie. Wakką strzeliłam 1.
Casull

Post autor: Casull »

Moja ekipa w blitzballu wygląda tak:
Tidus i Brother - na ataku
Letty - rozgrywający
Botta i Rin - obrona
Keppa - bramka.

Mój skład jest dobrze wytrenowany i ciężko przegrać
Awatar użytkownika
IzzY
Cactuar
Cactuar
Posty: 450
Rejestracja: pt 20 sty, 2006 21:25
Lokalizacja: Łódź Temple

Post autor: IzzY »

Na ataku lepszy jest wedge, brothera daj lepiej do pomocy zamiast lettyego, on tam sie lepiej spisze a i czasami bedzie mogl strzelic tez.
ja gralem na:
Tidus Wedge
Brother
Jassu Botta
Miyu
I nawet udalo mi sie tym skladem fuxem wygrac 1-szy mecz po reset team data z al bhed psyches 1:0
You are not dreaming. You ARE a dream...
Stan FF X NSG - po Yunalesce
Marks - 28% przepisane
Espery - 70% przepisane
...
Czekamy na Reunion
Casull

Post autor: Casull »

Po resecie wygrać z Al Bhead Psyches to dopiero wyczyn :!! Musze sobie załatwić Wedge, ale musze sprawdzić Berricka z Al Bhead Psyches! Przydał by się też Nimrook(na bramkę oczywiście) :twisted:
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

A ja mam Brothera jako środkowego i on strzela, przejmuje, przechwytuje, i w ogóle sam jeden mecz wygrywa. Reszta składu nie jest potrzebna.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Casull

Post autor: Casull »

Mam pytanie: Czy i kiedy można dać Tidusowi zdolność Jecht Shot 2. Wygrałem turniej i nie wiem czy nie jest to zależne od levelu???
Awatar użytkownika
IzzY
Cactuar
Cactuar
Posty: 450
Rejestracja: pt 20 sty, 2006 21:25
Lokalizacja: Łódź Temple

Post autor: IzzY »

To pytanie gdzies bylo, z tego co ktos tu pisal to trzeba miec jecht shot i wszystkie key techniques tidusem
You are not dreaming. You ARE a dream...
Stan FF X NSG - po Yunalesce
Marks - 28% przepisane
Espery - 70% przepisane
...
Czekamy na Reunion
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Casull pisze:Po resecie wygrać z Al Bhead Psyches to dopiero wyczyn
Wyczyn?? To zależy od składu jaki mają Al Bhad,w czasie gry,tam zachodzą rotacje i drużyna sie ogólnie osłabia,a po resecie mogą być już tylko łatwiejsi.
FF XII W trakcie katowania
Awatar użytkownika
IzzY
Cactuar
Cactuar
Posty: 450
Rejestracja: pt 20 sty, 2006 21:25
Lokalizacja: Łódź Temple

Post autor: IzzY »

Nie, po resecie zaczynaja z oryginalnym skladem, tylko ty mozesz miec co najwyzej troche lepszy bo korzystajac z zawodnikow nie przynalezacych wogle do zadnego teamu.
You are not dreaming. You ARE a dream...
Stan FF X NSG - po Yunalesce
Marks - 28% przepisane
Espery - 70% przepisane
...
Czekamy na Reunion
Casull

Post autor: Casull »

Ja powiem tak: Jak sie ma Brothera to jest o wiele Latwiej!

N: Trzeci post bez argumentacji... papa.
Ostatnio zmieniony śr 20 wrz, 2006 11:11 przez Casull, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

Yoroitoshi pisze: To tak z Luca goers na pierwszym turnieju wygralem 5:1 moim zdaniem jest to nielada osiągnięcie xD Jecht shota używam mało najczęściej jest to spher shoot xD Moja ulubiona zawodniczka Sh
Hę, fajny wkręt. Tyle, że jest taki mały problem, że najzwyczajniej w świecie nie starczyło by Tobie HP, a Wakką nie ma szans strzelić, więc obudź się :wink:

Blitzball jest fajny, przez pierwsze, powiedzmy 10 meczy. Później jeśli wygrywamy dajmy na to 7:0, to jest to nudnawe. Drużyna wystarczy w zupełności jak się składa z Tidusa, który przebija się pod bramę i oddaję strzał i dobrego bramkarza. Reszta zawodników służy tylko to podawania Tidusowi.
RYUU

Post autor: RYUU »

Muszę się zgodzić z Verminem. Ja gram praktycznie tylko Tidusem. Mam pytanie bo ogólnie noob jestem, jak się uczyć technik (lol). Ustawiam sobie mark i wogóle i to nigdy nie dziala. Mam Tidusa na bodajże 26 i mam tylko Sphere Shot ;(. HELP!!!
Dan

Post autor: Dan »

Nauczysz się tylko jeśli markowany przeciwnik użyje techniki.
np. przeciwnik używa Nap Shot'a podczas strzału na chwile na prawym górnym rogu ekranu pojawi się "TECHCOPY" wtedy szybko wciśnij "x" jak bedzie charakterystyczny dźwięk dzwonka to znaczy że twój zawodnik sie nauczył techniki:D
pozdr.
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

A tak moim skromnym zdaniem to Blitzball w FFX jest jeszcze gorszy od tego w FFX2- nie ma tu żadnych emocji, a wszystkie mecze wygrywa się minimum 4:0. Poza tym, w FFX2 można zwyczajnie nie grać w Blitzball. W FFX nie sposób się obejść bez World Championa
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

dark_raven pisze:nie ma tu żadnych emocji
W X-2 tym bardziej. Ot... trójkąty latają po planszy o_O
dark_raven pisze:a wszystkie mecze wygrywa się minimum 4:0
Grając w taką FIFĘ czy innego PESa też możesz dojść do takiej wprawy, że wygrywasz wsio po 4:0. Zresztą nie wymagajmy od, co by nie było, mini-gierki dołączonej do FFX by AI zawodników sterowanych przez komputer było jakieś wysokie :P Ew. zawsze mozesz sobie utrudnić rozgrywkę werbując jakieś cioty do drużyny i dać np. Tidusa na bramkę ;]
dark_raven pisze:Poza tym, w FFX2 można zwyczajnie nie grać w Blitzball. W FFX nie sposób się obejść bez World Championa
Można, szczególnie gdy chcesz zaliczyć tylko samą fabułę. WC przydatny jest tylko jak już wlaczysz z potworkami na MA, choć i bez tego da się je pokonać. A tego też nie musisz przecież robić ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy X i X-2”