Ulubiona / znienawidzona postać w Final Fantasy X

Pierwsza część na nową (w ówczesnych czasach) konsolę Sony - PS2, która doczekała się bezpośredniej kontynuacji przygód bohaterów.

Moderator: Moderatorzy

Kto jest Twoim ulubieńcem?

Tidus
38
20%
Yuna
15
8%
Auron
69
36%
Lulu
17
9%
Wakka
7
4%
Rikku
25
13%
Kimahri
5
3%
Seymour
8
4%
Jecht
9
5%
 
Liczba głosów: 193

Lord Sadler
Kupo!
Kupo!
Posty: 21
Rejestracja: ndz 14 cze, 2009 10:07

Post autor: Lord Sadler »

Mi najbardziej do gustu przypadła Yuna (później mocno zajechana w FFX-2).
Statyczna, poważna i opanowana osoba. Sprawia wrażenie nieobecnej choć czasami potrafi zwrócić na siebie uwagę.
Bardzo ważna i wyrazista dla losów gry postać.
Awatar użytkownika
Jacq
Kupo!
Kupo!
Posty: 2
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 09:08

Post autor: Jacq »

Na pierwszych stronach tego tematu jest wiele opinii ze Tidus i Yuna to najgorsi main bohaterowie ever, a bywało duuuużo gorzej, np.
-FF I-kto jest main bohaterem?? Mamy cztery "bezimienne" postacie
-FF VI-Terra- wiadomo o niej niewiele, a w pewnych momentach gry znika
-FF XII- Vaan- nie wnosi do gry prawie nic, a w pewnym momencie znika
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

Jacq pisze:FF I-kto jest main bohaterem?? Mamy cztery "bezimienne" postacie
Znajdź gry z tamtego okresu w których są bohaterowie o jakichkolwiek osobowościach, więc czepianie się tak archaicznej gry jest chyba trochę nie na miejscu.
Jacq pisze:FF VI-Terra- wiadomo o niej niewiele, a w pewnych momentach gry znika
A cóż ci Terra zawiniła, całkiem ciekawa postać, jej zniknięcie to sprawa fabuły i nie wiem co to ma do "jakości" postaci (odsyłam dodatkowo do ff VII tam Cloud też....).
Jacq pisze:FF XII- Vaan- nie wnosi do gry prawie nic, a w pewnym momencie znika
Swoje zdanie na temat Vaana jako głównego bohatera napisałem w innym temacie. Moim zdaniem on nie jest głównym bohaterem (to poprostu popierdółka), na to miano najbardziej zasługuje Ashe. Próbowałem sobie przypomnieć w jakim momencie Vaan znika z drużyny i jakoś nie mogę, może mnie oświecisz.
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
Awatar użytkownika
Jacq
Kupo!
Kupo!
Posty: 2
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 09:08

Post autor: Jacq »

Co do Vaan`a to chodziło mi, ze przestaje mieć wpływ na fabule (sorry moje niedociągnięcie)
a co do FF I to gra owszem "trochę" archaiczna ale w dwójce (a wyszła chyba rok później) postacie już są
a Terra?? mi do gustu ta postać nie przypadła
Ostatnio zmieniony ndz 02 sie, 2009 22:19 przez Jacq, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Mariusz
Kupo!
Kupo!
Posty: 16
Rejestracja: pt 17 lip, 2009 10:50
Lokalizacja: Kamień

Post autor: Mariusz »

Ja osobiście lubiłem trzy postacie: Lulu, Titsu, Yune - mam te trzy postacie pot pakowane na maksa, a żeby mieć 99999 hp poświeciłem mp. Miałem tylko 999 i co wy na to? :twisted:


S: a my na to jak, na lato. Koszmarna pustka w dziedzinie interpunkcji i ortografii - zacznij stosować jedno i drugie, bo chwilami trudno zrozumieć Twoje bezładne wypowiedzi.Następnym razem nie skończy się upomnieniem.
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 01:00 przez Mariusz, łącznie zmieniany 4 razy.
Ci którzy tu wchodźcie porzucicie wszelką nadzieje.....Piekło Dantego
U kończyłem FF I FF II FF IV FF V FF VI FF VII FF VIII FF IX FF X FF X2 FF XII (FF T)( FF DOC)
:)
Awatar użytkownika
Bartek-Strange
Kupo!
Kupo!
Posty: 7
Rejestracja: czw 01 sty, 2009 15:45
Lokalizacja: Żary/Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bartek-Strange »

Mariusz pisze:Ja osobiście lubiłem trzy postacie: Lulu, Titsu
A Kto to jest Titsu bo chyba Straciłem Wątek o.o

Dla mnie najlepsza rolę odegrał Seymour.
To takie Czyste zuooo. Ale co sie dziwic życie go skrzywdzilo.

A Yuna to OMG. Co oni jej zrobili o.o w FF X-2 jest drapiezna skacze, strzela i wogole a w ff X ?

Ohhh straszne przewrocilam sie na schodach. To jej Zachowanie jest gorzej jak żenujące =.='
Asmo
Kupo!
Kupo!
Posty: 4
Rejestracja: pn 31 sie, 2009 19:35

Post autor: Asmo »

Ja głosuje na Aurona za powagę i opanowanie. Jakoś nie przekonuje mnie Tidus. Kolo jest 1000 lat w przód a zachowuje się jak by zaraz miał obudzić z jakiegoś snu i pójść na kolejny meczyk.
pablo6dr
Kupo!
Kupo!
Posty: 29
Rejestracja: czw 27 sie, 2009 21:37

Post autor: pablo6dr »

Bardzo mi się podoba różnorodność postaci i charakterów i glosować nie będę podobają mi się wszyscy w drużynie ale nie zapomnę scenki jak podczas walki tidus chce rozwalić jakiegoś stworka w pancerzu nie pamiętam jak się nazywa a auron na to cos w rodzaju hhh.... i go rozwala od razu
swoja droga dzięki piercing
Awatar użytkownika
Rikku
Kupo!
Kupo!
Posty: 41
Rejestracja: śr 30 wrz, 2009 16:43
Lokalizacja: Polska :D

Post autor: Rikku »

dla mnie Yuna bo jako pierwszej jej wymaxowałam siłę :D
Moja własna strona internetowa! Zapraszam:
http://www.miedzygrami.tnb.pl/news.php
Awatar użytkownika
Squall24
Kupo!
Kupo!
Posty: 29
Rejestracja: wt 10 lut, 2009 00:13
Lokalizacja: Szczytno

Post autor: Squall24 »

Zagłosowałam na Tidusa, jakoś mam słabość do takich osób.

Go, ja nie mam nic do chłopaków z solarki - potrafisz sobie wyobrazić Tidusa o jasnej cerze ? Ja mam bujną wyobraźnie, ale tutaj po prostu nie potrafię ^^ A w pomalowanych włosach (?) ładnie wygląda, mi się podoba ;)

Dziwne... w FF7 przypadł mi do gustu Cloud, w FF8 Squall, w FF9 Zidane, a tutaj Tidus ^^ Sami główni bohaterowie gier, nie wiem dlaczego tak jest, toć każdy ma inny charakter i się od siebie różnią... sama siebie nie pojmuję :D

Racja, Tidus na początku działał mi na nerwy, strasznie hałaśliwy był (jest?), ale znalazł się w zupełnie innej sytuacji - trafił do innego świata i dowiedział się, że Zanarkand został zniszczony 1000 lat temu... Ja nie wiem jakbym się w takiej sytuacji zachowała. Jego życie po prostu zmieniło się o 180 stopni.
Ta scena w Luce była strasznie żenująca, ale jakoś przez nią przeszłam (kurcze, aż chomiki się wystraszyły, bo usłyszałam że jednemu miska spadła z piętra), nigdy więcej takiej akcji...
Co do jego stroju, jest dziwny, ja w takim czymś bym się nigdy nikomu nie pokazała (ale fajnie wygląda wg. mnie jedna krótka nogawka i jeden krótki rękaw + tamten wzorek na spodniach), ale ta rękawiczka i to coś na ręce...

A co do znienawidzonej postaci - nie trawię Wakki. Od samego początku nie przypadł mi do gustu (ten jego japoński głosik jest fajny, taki sam jak mojej ulubionej postaci z OP), nawet sam jego wygląd mi się nie podoba (kolejna osoba, która korzysta z żelu... za bardzo mi to Zella przypomina, którego też nie trawiłam). Te wdzianko, jakoś ujdzie, ale też jakoś nie mogę go sobie wyobrazić bez tego stroju...
Ostatnio zmieniony śr 18 lis, 2009 22:02 przez Squall24, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
hay
Cactuar
Cactuar
Posty: 271
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 16:44
Lokalizacja: Zza sedesu.
Kontakt:

Post autor: hay »

Wakka? Wakka rządzi jak tylko rządzić może kompletny wieśniak, kapitan nieudolnej drużyny, która nigdy nie wygrała i gość który desperacko próbuje odnaleźć swojego tragicznie zmarłego brata, lub wypełnić lukę po nim jedną z najprzykrzejszych postaci, jakie miały okazję istnieć w grach :D

Co do upodobania do głównych bohaterów... Tło często bywa duuuużo ciekawsze. Jak ze sztuką, nie kończysz na: ładny obrazek, tylko zagłębiasz się dalej i dalej w styl, jakie emocje przekazuje, przesłanie itd itp.
This post is... hay definition.
Awatar użytkownika
Squall24
Kupo!
Kupo!
Posty: 29
Rejestracja: wt 10 lut, 2009 00:13
Lokalizacja: Szczytno

Post autor: Squall24 »

Wakka rządzi jak tylko rządzić może kompletny wieśniak, kapitan nieudolnej drużyny, która nigdy nie wygrała i gość który desperacko próbuje odnaleźć swojego tragicznie zmarłego brata, lub wypełnić lukę po nim jedną z najprzykrzejszych postaci, jakie miały okazję istnieć w grach :D
To tylko moje zdanie, ja go po prostu nie trawię.
ak ze sztuką, nie kończysz na: ładny obrazek, tylko zagłębiasz się dalej i dalej w styl, jakie emocje przekazuje, przesłanie itd itp.
Wiem, charakter też jest bardzo ważny, ale dla mnie musi być postać jeszcze ładna.
Awatar użytkownika
Gudis
Kupo!
Kupo!
Posty: 49
Rejestracja: sob 19 gru, 2009 16:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Gudis »

Najbardziej lubie Rikku. Ma fajny głosik (przynajmniej w angielskiej) i często mnie rozśmiesza ^^ ogólnie jest słodka.
Lubie też Kimahriego... od czasu Grievera w FFVIII mam słabośc do lwów lol.
Tak btw... Tidus wygląda spoko ale tylko w grze - nie na wstawionych filmikach. A wyglądał by w ogóle super gdyby nie ta jedna przykrótka nogawka z której wystają gacie(?)... -.-
Tonberry - Moogle - Cactuar fan!
Awatar użytkownika
Squal
Kupo!
Kupo!
Posty: 7
Rejestracja: czw 04 lut, 2010 08:58
Lokalizacja: Piekło XIV

Post autor: Squal »

Dla mnie ulubiencem jest Tidus bo to glowny bohater xD a pozatym nie lubie wakki bo byl slaby w grze :^ najslabszy u mnie xDDD a co do AURONA byl najlepszy i najsilniejszy tez mmi sie podoba ^_^ xD
Yuncia

Post autor: Yuncia »

Yuna jest debeściacka na maksa odjechana i wogule zajefajna!!!!! chciałabym takie kimono i takie umiejetności jak ona mieć! No i jest taka odważna i dzielna i wogule ładna. Lubie ja w Final Fantasy X-2 jeszcze bardziej bo jeszcze fajniej wygląda, no i można nią skakać!!! :-))))
I te stroje to tez fajna sprawa jest w sumie, bo się nie nudzi jeden wzór, a w Final Fantasy X to jednak mało tego było. :-(((

Lubie Tidusa bo był zawsze wesoły, ale czasem troche mniej, ale co się dziwić jak tata do kitu :-/// Fajne miał ubranie, ale ja bym wolała żeby był ubrany trochę mniej dziecinnie, bo te ogrodniczki to dla przedszkolaka dobre chyba :-/// No ale i tak jest cool no i fajnie, że on i Yuna sa razem :-)))) To moja ulubiona para. sa tacy kawaii razem :-))))

Nie lubie Kimahriego bo nic nie mowi i jest brzydki. Po co on w tej grze wogule jest? :-///
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy X i X-2”