Cloister of Trials

Pierwsza część na nową (w ówczesnych czasach) konsolę Sony - PS2, która doczekała się bezpośredniej kontynuacji przygód bohaterów.

Moderator: Moderatorzy

Najlepszy Cloister of Trials

Besaid
15
7%
Kilika
9
4%
Djose
18
8%
Macalania
60
28%
Bevelle
26
12%
Zanarkand
84
40%
 
Liczba głosów: 212

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Garnet pisze:< w ogole to te clostery potrafily czasem niezle ujemnie wplywac na samopoczucie...>
Ale jaka potem byłaś (no ja byłam bardzo) szczęśliwa, jak w nagrodę mogłaś odebrac Animę. :twisted:
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

i rozp****c co popadnie :wink: :wink: ..tak no pewnie ze bylam szcesliwa z kazda minuta liczylam na to ze w koncu wydarzy sie cos co mnei pozytywnie zaskoczy..coz nadzieja... :roll:
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

dla mnie najlepszy byl w besaid- najprostszy a najgorszy ten w bevelle jak ja go nienawidzialam ohhh... chyba z dwie godziny sie tam glowilam tak z wygladu to chyba najlepszy jest ten w macalani a reszta takie jakies kilika i djose to prawie to samo(ale na pewno bardzo podobne) o zanrkand jako cloister of trails nawet fajny ale boss na koncu juz nie :lol:
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Lord Gumiś

Post autor: Lord Gumiś »

Nie będe wymieniaj jaka dla mnie , była najlepsza ścieżka bohatera(rki) do Aeona. Gdyż jest to głupie pytanie. Gdyz każda świątynia miała coś do zaoferowania.Co najwyżej mogę napisać jaka świątynia najabardziej spodobała się pod względem wyglądu ogólnie arhitektóry.

Djose Temple: światynia w każdym calu, tym bardziej jak jesteśmy tam poraz pierwszy i ukazuje się nam stawka pokazująca rozsypanie się świątyni na kawałki, które zaraz lewitują pod sprawą wyładowań elektrycznych. I wszytko to razem sobie lewituje co daje miły efekt dla oka gracza. Tak samo jest w środku, dokładnie wymodelowane ściany i te w dalszym ciągu wyładowania elektryczne otaczjące naszego bohatera.
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Maj fyrst tajm,heloł ewribadi :564: . Macalania była dla mnie najfajniejsza.Bevelle też dobre,ale lekko sfazowane,chociaż sama tamtejsza lokacja również była spoko. :D
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

ale lekko sfazowane
Co znaczy sfazowana?
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Erelen - nie jestem pewny ale chyba chodzi o to, że jakieś takie dziwne, pokręcone.. ^^
Gamertag: Szalony Szkot
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Erelen_Galakar pisze:Co znaczy sfazowana?
Bevelle po prostu zrobiło na mnie dziwne wrażenie pierwszym razem.Tamtejszy system sphere był niezły,na początku nie wiedziałem od czego zacząć :P A i poruszanie się na ruchomych platformach było niezłe :D .Najdziwniejszy Cloister dla mnie po prostu :)

[ Dodano: Sro 04 Maj, 2005 ]
Thompson pisze:Erelen - nie jestem pewny ale chyba chodzi o to, że jakieś takie dziwne, pokręcone.. ^^
Właśnie coś w tym stylu :D
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Cloister w Bevelle był najprostszy... Robiłem go razem z kuzynem. On kierował ja się zastanawiałem nad ruchami... Te platformy czasem denerwowały ale i tak było łatwo. Macalania miała świetny... hmm.. klimat?
Gamertag: Szalony Szkot
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Thompson pisze:Robiłem go razem z kuzynem. On kierował ja się zastanawiałem nad ruchami...
Ja mimo iż mam rozdwojenie jaźni :D:D:D to ze swoją drugą połową nie daliśmy sobie tak łatwo rady.Może i nie był trudny,ale
Thompson pisze:Te platformy czasem denerwowały
:)
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Grrr... Cloister w Bevelle to jeden z tych momentów, gdzie musiałam natychmiast wyłączyć muzykę (te dźwięki sprawiały, że mózg wypływał mi uszami, takie przynajmniej miałam wrażenie -_-), a ręce aż mnie świerzbiły, żeby odpalić komputer i poszukać jakiegoś FAQa/walkthrough/whatever.

Nie, w sumie to nie była trudna łamigłówka. Za to cholernie wkurzająca, tutaj zgadzam się z Wami w zupełności.
Nienormalny_PS2 pisze:Najdziwniejszy Cloister dla mnie po prostu
Tja... ale nie 'sfazowany' (cokolwiek by to miało oznaczać :P), tylko raczej schizogenny. To miejsce mnie przerażało i przygnębiało, zwłaszcza w FFX-2...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Lucrecia pisze:Grrr... Cloister w Bevelle to jeden z tych momentów, gdzie musiałam natychmiast wyłączyć muzykę (te dźwięki sprawiały, że mózg wypływał mi uszami, takie przynajmniej miałam wrażenie -_-), a ręce aż mnie świerzbiły, żeby odpalić komputer i poszukać jakiegoś FAQa/walkthrough/whatever.
Trudne to "TO" nie było, ale jakieś takie - udziwniane na siłę. Zanarkand i Macalania rlz. Bevelle mimo swej....idiotyczności ma miejsce 3 ;) Btw. Luci ja też wyciszałam dźwięk :?
Czips

Post autor: Czips »

a które Clostery of trails trzeba "zaliczyć" by zdobyć anime?
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Wszystkie
Gamertag: Szalony Szkot
Czips

Post autor: Czips »

Kiepsko, a mam jeszcze jedno pytanko, Magus Sisters też mają może Cloister of trials?

[ Dodano: Nie 29 Maj, 2005 11:23 ]
A najlepsze cloister of trials ma Yojjimbo :D jedyne co musisz zrobić to dać mu w łape 25 tysięcy :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy X i X-2”