Cloister of Trials

Pierwsza część na nową (w ówczesnych czasach) konsolę Sony - PS2, która doczekała się bezpośredniej kontynuacji przygód bohaterów.

Moderator: Moderatorzy

Najlepszy Cloister of Trials

Besaid
15
7%
Kilika
9
4%
Djose
18
8%
Macalania
60
28%
Bevelle
26
12%
Zanarkand
84
40%
 
Liczba głosów: 212

Borek

Post autor: Borek »

Hmmm myślę, że najlepsze CoT jest w Zanarkand :)
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Wygrywa Zanarkand.. ^^ I dobrze... wchodzenie na kafelki podobało mi się ale ze 2 razy zdarzyło się, że się pomyliłem i od nowa... Bevelle.. na miejscu drugim.... Cloister wydaje się trudny... coś mi nie szło.. mapka mi nie pomagała ale jak się później okazało był łatwy... tylko te głupie celowanie w strzałki...
Macalania na miejscu 3... przyjemny, krótki, ciekawy, niewymagający Cloister :)
Gamertag: Szalony Szkot
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

U mnie też wygrywa Zanarkand ale z powodu scenek, a nie Tetrisa (do którego od początku mam awersję [od początku poznania tetrisa jako takiego, nie mówię o finalu :)]). Drugie miejsce Besaid i pierwszy CoT.
Anima

Post autor: Anima »

ta w Djose byla calkiem calkiem. troche sie nameczylem bo trzeba bylo wrocic sie i wlozyc 2 kulki... pol nocy sie nad tym meczylem :P
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Bevelle jest śmieszne... 3 razy to robiłem bo zawsze zapominałem zabrać skarb :roll: :P
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
White SeeD

Post autor: White SeeD »

3 razy to robiłem bo zawsze zapominałem zabrać skarb
Ehehe, identycznie jak ja :lol: . A do szału doprowadzały mnie te migające strzałki- jak nie zdążyłeś wcisnąć X, to od nowa... brrr...
Defender

Post autor: Defender »

Wiem że to strasznie głupie pytanie! Jest mi głupio jak niewiem co że się was o to pytam! Gram od niedawna i niewiem jak się ściąga potwory do monster arena! Pomocy!!
:oops: :oops: :oops: :oops: :?: :?:[shadow=red][/shadow][shadow=darkred][/shadow][glow=red][/glow]
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Musisz zakupić broń na Monster Arenia ze umiejętnością Capture, podczas zabijania potworów tą bronią (nie liczą się ovedrivy) potwory trafiają na Monster Arenę.

[ Dodano: Sob 29 Sty, 2005 ]
A właśnie od tego jest dział Help, to tak na przyszłość :)
Defender

Post autor: Defender »

Dzięki! Dobrze że wcześniej kupiłem te bronie chociarz nie wiedziałem co to znaczy Capture!
:D
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Capture - Łapać :D
Defender

Post autor: Defender »

Skapnełem się niedawo w budzie... ale nie skożystałem z tego! A na Forum jestem nowy i niewiedziałem że pytania w help! Myślałem że można zadawać wszędzie! :) chyba źle myślałem :roll:
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Każdy uczy się na błędach, ale proponuję koniec offtopu bo oboje dostaniemy po ostrzeżeniu :) Więc co do tematu: fajny był ten gdzie zdobywa się Ixiona :) Drugi w kolejce po tym z Zanarkand :)
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Blablabla :P
Besaid - pierwszy Cloister.... nieciekawy po tym co mamy w Bevelle i Zanarkand ale wkońcu to tam zdobywamy Valefora :)
Gamertag: Szalony Szkot
Defender

Post autor: Defender »

Zanarkand jest fajny! Mi sie tam podobały te układanki. Potem ten gdzie się zdobywa Ixiona. Potem Valefora a potem Ifrita! Nie pamiętam wszystkich nazw! Prosze o wyrozumiałość! :P
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

To może podam na przyszłość, żebyś pamiętał :P
Ixion - Djose
Valefor - Besaid
Ifrit - Kilika
Gamertag: Szalony Szkot
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy X i X-2”