Cloister of Trials

Pierwsza część na nową (w ówczesnych czasach) konsolę Sony - PS2, która doczekała się bezpośredniej kontynuacji przygód bohaterów.

Moderator: Moderatorzy

Najlepszy Cloister of Trials

Besaid
15
7%
Kilika
9
4%
Djose
18
8%
Macalania
60
28%
Bevelle
26
12%
Zanarkand
84
40%
 
Liczba głosów: 212

Awatar użytkownika
Piter
Kupo!
Kupo!
Posty: 177
Rejestracja: śr 23 sie, 2006 15:00
Lokalizacja: Lubawka

Post autor: Piter »

dobra, ręka do góry Ci, którzy woleliby zobaczyć Cloister of Trials w innej formie niż łamigłówko-zagadka! :P
"Wstąp do armii, zwiedzaj świat, spotykaj interesujących ludzi i zabijaj ich."
"Wybieramy sobie przyjaciół, wybieramy wrogów, ale Bóg daje nam sąsiadów."
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Racja apple, Cloisters w formie zagadek są po to, żeby było jakieś urozmaicenie i zróżnicowany gameplay, ale serio - do mnie to nie trafia, na poważnie nie cierpię zagadek, zwłaszcza logicznych, chociaż zawsze sam je rozwiązuje, bez opisu, chyba że utknę na amen.
Piter pisze:dobra, ręka do góry Ci, którzy woleliby zobaczyć Cloister of Trials w innej formie niż łamigłówko-zagadka! :P
*ręka w górze* W sumie... to nie chodzi czy są to zagadki, czy co innego, bo zależy to od formy zagadki jeszcze. Widzisz, nie lubię zagadek, ale np. Bevelle bardzo mi się podobało i przeszedłem je z marszu, Macalania też, ale tu już był potrzebny opis, no i Zanarkand którego nie mogę znieść. A każdemu podobały się różne Cloisters i miał z nimi różne kłopoty - zależnie od preferencji. Więc IMO jeśli zrezygnowaliby z zagadek, musieli by wrzucić coś zupełnie innego.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Piter
Kupo!
Kupo!
Posty: 177
Rejestracja: śr 23 sie, 2006 15:00
Lokalizacja: Lubawka

Post autor: Piter »

hmmm...
takim typowym "zestwaem" Cloister'ów to Besaid, Kilika, Djose i Macalania a Bevelle było czymś innym
Gvier a jakby wszystkie Cloistery były jak Bevelle? bo dla mnie właściwie trzy pierwsze były monotonne i w Djose już miałem dość, Macalania była troche ciekawsza bo trudniejsza, ale chodzi mi o to, że od momentu Bevelle był taki "podmuch świeżości" jeszcze potem tetrisowy Zanarkand było ciekawiej i jakby każdy Cloister był inny i na innej zasadzie mogłoby być lepiej...
albo kilka sposobów ich przejścia, O!...
"Wstąp do armii, zwiedzaj świat, spotykaj interesujących ludzi i zabijaj ich."
"Wybieramy sobie przyjaciół, wybieramy wrogów, ale Bóg daje nam sąsiadów."
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

O właśnie, gdyby wszystkie były takie jak Bevelle na pewno bym się nie obraził, bo tego typu zagadki bardzo lubię. Cóż, przydałaby się większa różnorodność, a tak po prawdzie większość jest taka sama, a tylko kilka jest różnych i wkrada się monotonność.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Piter
Kupo!
Kupo!
Posty: 177
Rejestracja: śr 23 sie, 2006 15:00
Lokalizacja: Lubawka

Post autor: Piter »

Gveir pisze:O właśnie, gdyby wszystkie były takie jak Bevelle
lepiej nie :P
Gveir pisze:a tak po prawdzie większość jest taka sama
no wiesz, każdy bardziej rozbudowany ale równie nudny [pierwsze trzt oczywiście]
wkrada się
wkrada? włazi z hukiem i wyważa drzwi :lol:
"Wstąp do armii, zwiedzaj świat, spotykaj interesujących ludzi i zabijaj ich."
"Wybieramy sobie przyjaciół, wybieramy wrogów, ale Bóg daje nam sąsiadów."
kwiatos83

Post autor: kwiatos83 »

Najlepszy Cloister of trials jest w Kilika bo fajny ogień i w ogóle a najgorszy bo monotonny i długi w Bevelle.
I tak jarają mnie wszystkie :P

GGY: ARGUMENTY! -_-
Ostatnio zmieniony sob 06 sty, 2007 15:12 przez kwiatos83, łącznie zmieniany 1 raz.
Inok

Post autor: Inok »

w killika pamietam za pierwszym razem nie wiedziala co zrobic, gdzie pojsc xD. tak odnalazłam krypte ff. ale mniejsza =D.
najlepsza jest w macallani ;3

GGY: ARGUMENTY! -_-
Ostatnio zmieniony sob 06 sty, 2007 15:12 przez Inok, łącznie zmieniany 2 razy.
Nico Robin
Kupo!
Kupo!
Posty: 41
Rejestracja: pt 09 mar, 2007 18:49

Post autor: Nico Robin »

A mnie najbardziej podobało się w [shadow=blue]Macalania[/shadow]!! Te pomieszczenia były oryginalne uns. A najbardziej wkurzył mnie [shadow=white]Djose[/shadow]!! chyba 2 godziny spędziłem na tym żeby się szczić że ten pidestał trzeba wepchnąć w te pioruny :oops: Na drugim miejscu jest u mnie [shadow=indigo]Bevelle[/shadow] i to dla tego że tam chyba w jedynej świątyni trzeba było znaleźć DS (-sory ale nie wiem jak można było to pominąć - niktórzy pomineli) [shadow=red]Besaid[/shadow] był nudny, [shadow=orange]Kilika[/shadow] już lepszy, ale najbardziej irytujący dla mnie był [shadow=green]Zanarkand[/shadow] :evil: nienawidze Tetrisa!!! I to właśnie tam pominołem pierwszy skarb i tak to własie trafiłem na k-ff.com i dzięki za pomoc :wink:
Oblivion

Post autor: Oblivion »

Uważam że Bevelle był najlepszy :D ten znaczek na środku i te pioruny...a Zanarkand...hmmm...trochę się w nim pogubiłem jak trzeba było dostać Anime....najłatwiejszy w Besaid...też dobrze :D
UNOisMAD

Post autor: UNOisMAD »

Imho najlepszy CoT (Kot xD) to był w Zarnakan , moze dlatego tak sadze bo jestem przywiazany duchowo do tetrisa , a poza tym fajny jest wynik wykonania "labiryntu" (co jak co ale ja ta walke lubie). Tylko bylo wedlug mnie zbytnio ulatwione ze mozna bylo w kazdym momencie podejsc do monitoru i zobaczyc gdzie sa odpowiednie klocki (ja dopiero w polowie zorientowalem się ze to jest , wczesniej wykonywalem to bez tego i nie sprawialo mi to większych trudności).
Guiki

Post autor: Guiki »

Najlepsza swiatynia jest w Bevelle.

A mam pytanie o nich.
Gdzie jest skarb w Zanarkand?
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Guiki pisze:Najlepsza swiatynia jest w Bevelle.
Więcej takich postów, a wylądujesz z 3 warningami (minimum) przed Wielkanocą. ARGUMENTY! I dodawaj ŚWIĘTE "moim zdaniem". Wróżę Ci marna przyszłość.
Guiki pisze:Gdzie jest skarb w Zanarkand?
a) Takie pytania do działu HELP oznaczonego na niebiesko do tematu o FFX.
b) Wysil się i przeczytaj opis przejścia.
c) Tak, wiem, ze jesteś leniem, więc jak nie chce Ci się czytać opisu przejścia - przeczytaj ten temat lub/i HELPa. Powodzenia.
Jokesey

Post autor: Jokesey »

Mi najbardziej się podobał Zanarkand. Nie był za bardzo trudny (chociaż to może i wada), no i przede wszystkim ciekawie zrobiony - nie takie wciskanie kulek. Ten w Macalanii też niczego sobie.

Za najgorszy uważam ten w Bevelle. Wszystko byłoby fajnie (nawet destruction sphere podana jak na tacy), tylko gdyby nie ta platforma. Nie dość, że posuwała się z prędkością przesuwania się lodowców (przynajmniej odniosłem takie wrażenie), to jeszcze jak się wcisnęło nie tam, lub za późno, trzeba było jeszcze raz nią latać, albo wracać, żeby poprawnie skręcić :P
Qualrath

Post autor: Qualrath »

Zanarkand. Tetris :D
Nie lubiłem za to Djose, na początku cholewnie trudno mi było, gorzej niż w Macalanii(jakim cudem? xD)

GGY: ARGUMENTY?
Ostatnio zmieniony wt 03 kwie, 2007 18:04 przez Qualrath, łącznie zmieniany 1 raz.
A-Sephirtoh-C

Post autor: A-Sephirtoh-C »

Moj ulubiony Closter of Trails to ten w Bevelle! Podobal mi sie bo byl na swoj sposob oryginalny. dobry był tez ten w Macalania, fajny pomieszczenia i chyba nabardziej trzeba sie bylo nachodzic, zeby dostac DS!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy X i X-2”