Cloister of Trials

Pierwsza część na nową (w ówczesnych czasach) konsolę Sony - PS2, która doczekała się bezpośredniej kontynuacji przygód bohaterów.

Moderator: Moderatorzy

Najlepszy Cloister of Trials

Besaid
15
7%
Kilika
9
4%
Djose
18
8%
Macalania
60
28%
Bevelle
26
12%
Zanarkand
84
40%
 
Liczba głosów: 212

Auron

Post autor: Auron »

Mi się najbardziej podoba tam z Zanakanardu

NO, ALE DLACZEGO? >.< ARGUMENTY.
patro

Post autor: patro »

Cloister of Trials spodobało mi się w Zanarkand ale pojawiając się tam pierwszy raz nie wiedziałem o co chodzi z tym klockami - zresztą to przecież była zagadka. W drugim pomieszczeniu z klockami można było troche posiedzieć przez mylenie pól.
Kniaź

Post autor: Kniaź »

Besaid (0 myslenia :P) i Zanarkand, bo ten jako jedyny był w miarę logiczny, reszta zbyt często opierała się najpierw na lataniu i kombinowaniu co jak działa (Macalania uhh).
klawa

Post autor: klawa »

Mi najbardziej podobał się cloister w djose. spędziłam nad nim dużo czasu bo nie mogłam dojść jak to wszystko zrobić. Jednak jeśli miałabym oceniać pomysłowość a nie stopień trudności to najbardziej podobał mi się ten w Bevelle. Lubie kosmiczne akcenty :)
Val

Post autor: Val »

w bavelle mnie strasznie irytował bo musiałam 4 razy to przechodzic... nawet nie pytajcie dlaczego... a zagłosowałam na Cloister of Trials w Macalanii... nie za dużo myslenia ani nie za mało...
Metal

Post autor: Metal »

Jak można zdobyć skarb w Cloister of Trails w Zanarkand. Nie mogę zdobyć Animy, nie mogę aktywować pierwszej statuły po lewej stronie w Baaj Temple.
Shimon
Cactuar
Cactuar
Posty: 277
Rejestracja: pn 06 wrz, 2004 12:47

Post autor: Shimon »

musisz wrocic do Zanarkand i zapalic wszystkie kwadraty w obu salach,jest ich 7 zreszta sa wyswietlone na monitorze
Bolo

Post autor: Bolo »

Mnie najbardziej Cloister of Trials podobal sie w Macalania temple(ten lodowy). Bardzo ciekawie pomyslany, za to ten z Bevelle strasznie mnie wnerwia, pieronsko zagmatfany i do tego jezdzenie ta badziewna platforma... :x
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

przecież bevelle jest najłatwiejszy... żadnych zagadek, robisz tylko wsio po kolei aż wyjdziesz, a skarb i tak masz ^^
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Boni pisze:przecież bevelle jest najłatwiejszy
Może i najłatwiejszy, ale irytujący- platformy czasem doprowadzają do szału, kiedy animacja wchodzenia na nie, zjeżdżania z góry etc, trwa po kilka sekund, a z początku nie bardzo wiemy, co po kolei mamy robić. W rezultacie pierwsze 10 minut w tym Cloisterze spędziłam na przeklinaniu, że znopwu minęłam zakręt, albo mam przy sobie za mało sfer, lub trzymam akurat tę nieodpowiednią :lol: Wolałam już pogłówkować nad odpowiednim ułożeniem sfer i aktywowaniem glyphów
Dziku

Post autor: Dziku »

w sumie najgorsze to było w djose...o jaaaa jak ja się tam łamałem
co się tyczy bevell...pierwsze 5 min spędziłem nad rozmyślaniem jak to przejśc
następnie jak mi się udało dotrzec do końca to nie miałem sfery...no myslałm że mnie tu zara trafi, aż w koncu mi się udało (całkowity czas przejścia-11:29s za 1 razem) :P
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

U mnie tez w bevelle ,3 razy gre wczytywalem bo sie tak zamotalem ze nie wiedzialem juz co do czego. Akurat ten Cloister of Trials jest najprostrzy, i najszybszy do przejsca - jezeli ma sie opis :) jezeli nie, to jest troche gorzej, ale to wlasnie nad nim najwiecej czasu spedzilem
Ostatnio zmieniony ndz 30 kwie, 2006 15:16 przez Kimahri, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Leo88
Kupo!
Kupo!
Posty: 104
Rejestracja: wt 03 maja, 2005 20:45
Lokalizacja: Spira/Gdynia

Post autor: Leo88 »

Najbardziej podobał mi się Cloister of Trials w Macalania Temple, niezła łąmigłówka, trzeba było się dobrze zastanowić co trzeba zrobić, fajny klimacik jest w tej świątynii itp. ;)
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Macalania - świetny lodowy design, niezła muzyka i specyficzne przesuwanie postumentów. I Bevelle, bo zupełnie inny niż wszystkie i ma najlepszą muzykę.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Scorpinus

Post autor: Scorpinus »

Podobnie jak Gveir głos oddałem na Macalanię ze względu na przewspaniały lodowy klimat i rozwiązania związane właśnie z "termicznymi" elementami. Ponadto kawał zagwozdki miałem podczas rozwiązywania tego bydlęcia, oj niezły kawał :)

Oczywiście, co innego przejść Cloistera, a co innego przy okazji zgarnąć jeszcze skarb zarazem (: Oj, to dopiero się niekiedy robi irytujące (:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy X i X-2”