Cloister of Trials

Pierwsza część na nową (w ówczesnych czasach) konsolę Sony - PS2, która doczekała się bezpośredniej kontynuacji przygód bohaterów.

Moderator: Moderatorzy

Najlepszy Cloister of Trials

Besaid
15
7%
Kilika
9
4%
Djose
18
8%
Macalania
60
28%
Bevelle
26
12%
Zanarkand
84
40%
 
Liczba głosów: 212

Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Piter - bez złośliwych uwag albo ja zrobie się złośliwa wobec ciebie. Regulamin punkt 1 się kłania.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Piter pisze: mam nadzieje, że z czystego lenistwa, no wystarczyło troche pokombinować, tznwłorzyć tu i tam..... :P Cloister of Trials to tylko kwestia czasu :P teraz ja powiem OMFG!
Panie wszechwiedzący Piterze nie jestem leniem, ale wkładanie kulek w miejsca nieuzasadnione na chybił trafił nie jest zagadką, a loterią... a loterie nigdy mnie nie kręciły. Adieu.
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

Oj tam loteria ...wystarczy troche pokombinować, tych kulek jest tak niewiele, ze chyba nie ma mozliwoście nie trafienia na rozwiązanie 8) :wink:
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Aeiouy tralala. Dark cenzuruje swoje stare posty. Głupie były.
Ostatnio zmieniony ndz 09 mar, 2008 16:08 przez Raven, łącznie zmieniany 1 raz.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Casull

Post autor: Casull »

Najbardziej podobała mi się cloister of trials w Zanarkand! Tetris rock's!!! :D

N: Drugi post bez argumentacji...jeszcze 1 i się przekonasz jak traktujemy takich userów jak Ty.
Ostatnio zmieniony śr 20 wrz, 2006 11:10 przez Casull, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Piter
Kupo!
Kupo!
Posty: 177
Rejestracja: śr 23 sie, 2006 15:00
Lokalizacja: Lubawka

Post autor: Piter »

Sephiria pisze:Piter - bez złośliwych uwag albo ja zrobie się złośliwa wobec ciebie. Regulamin punkt 1 się kłania.
Dobrze proszę pani.
Boni pisze:Panie wszechwiedzący Piterze
mów mi jeszcze! :lol:
Boni pisze:nie jest zagadką, a loterią.

wiesz co? zależy który Cloister, pierwsze trzy to mogę się nawet zgodzić, ale reszta jakoś mi loterii nie przypomina.
dark_raven pisze:Djose
nigdy na Cloister'y nie patrzyłem jak na loterie,ale Djose jest chyba jedynym sensownym przykładam.
"Wstąp do armii, zwiedzaj świat, spotykaj interesujących ludzi i zabijaj ich."
"Wybieramy sobie przyjaciół, wybieramy wrogów, ale Bóg daje nam sąsiadów."
Yunalesca

Post autor: Yunalesca »

mi sie najbardziej podobał ten w djose bo mosiałam sie nad nim nagłowic a najbardziej beznadziejny to byl w besaid taki prosty i wogole dla dauna a ja lubie djose bo lubie myslec hehehe
;) :lol:
tapion

Post autor: tapion »

Mi najbardziej podobał sie Zanarkand!! A najbardziej dupna jest ta w Bevelle(Bahamut) :!:

N: ARGUMENTY !?
Ostatnio zmieniony ndz 29 paź, 2006 16:16 przez tapion, łącznie zmieniany 1 raz.
apple

Post autor: apple »

Ja w ogóle za CoT nie przepadam, nie dla mnie takie zagadki. Za dużo biegania i kombinowania jak na jRPG IMO. Jestem zbyt niecierpliwa na takie coś. A już do białej gorączki doprowadziło mnie CoT w Bevelle -__- Refleksu też jako takiego nie posiadam, więc myślałam, że rozwalę pada. Na szczęście jest tych zagadek tylko kilka.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

apple pisze:A już do białej gorączki doprowadziło mnie CoT w Bevelle -__- Refleksu też jako takiego nie posiadam, więc myślałam, że rozwalę pada. Na szczęście jest tych zagadek tylko kilka.
Ba, Bevelle tylko wydaje się trudny, w rzeczywistości jest w nim mniej zagadek i rzeczy do zrobienia niż np. w Macalani. Jedyna trudność to 'wizualne' zamieszanie na ekranie i pseudo zróżnicowanie w przestrzeni co niektórych poziomów na których są rzeczy do przestawienia/zebrania. A tak to prosta jazda w kilku kierunkach, gdzie łatwo się domyślić co gdzie wcisnąć :wink: Nie martw się, jako taki refleks mam, lata grania w FPS'y i Tekken'a całkiem znośnie go wyrobiły, ale też wnerwiało mnie losowanie kierunków :wink:
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Gveir pisze:Nie martw się, jako taki refleks mam, lata grania w FPS'y i Tekken'a całkiem znośnie go wyrobiły, ale też wnerwiało mnie losowanie kierunków
Refleks jako tako jest potrzebny, jak pisalem dla mnie bez opisu to misja prawie ,ze nie mozliwa.
Gveir pisze:Ba, Bevelle tylko wydaje się trudny, w rzeczywistości jest w nim mniej zagadek i rzeczy do zrobienia niż np.
Ja grajac bez opisu, w zyciu bym sie nie polapal o co w tym chodzi.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Kimahri pisze:Ja grajac bez opisu, w zyciu bym sie nie polapal o co w tym chodzi.
Opis przydał się w Macalani, dla mnie Bevelle po chwili stało się dosyć łatwe, nie wiem - może chwila nagłego olśnienia czy co :wink: Chyba przydała się dosyć dobra orientacja w kierunkach i ćwiczona orientacja w przestrzeni 3D, choć on tak naprawdę był na płaszczyźnie 2D rozrysowany, tylko dodano zjazdy i wjazdy w górę i w dół, żeby zamieszać.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

IMO zarówno Bevelle jak i Macalania były proste- poradziłem sobie bez żadnego opisu, a nawet zdobyłem ukryte skrzynki. Natomiast największą męką jest według mnie Djose- za pierwszym razem bez opisu nie sposób przejść. Natomiast jeśli chodzi o klimat to Macalania była najlepsza- ten lodowy most i sople do zatrzymywania podestu odróżniały ją bardzo od monotoni pozostałych świątyń
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Yunalesca

Post autor: Yunalesca »

Mi najbardziej podobało sie djose bo było trudne ale zanarkand nie był gorszy . tetris rządzi . besaid było zbyt łatwe, macalania nawet fajna ale długo sie znia bawiłam. kilika taka nijaka a jesli chodzi o bevelle to zbyt dluga i latwiej mi jest chodzic po niej po tym jak zagrałam w ff 10-2 :razz: :D :grin:
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Gveir pisze:Opis przydał się w Macalani,
Widzisz, ja natomiast problemow z Macalania nie mialem, szybko mi to poszlo. Pozatym Macalania byla przyjemna, swietny wyglad, i poprostu bardzo sprawnie sie z nia uwinolem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy X i X-2”