Cloister of Trials

Pierwsza część na nową (w ówczesnych czasach) konsolę Sony - PS2, która doczekała się bezpośredniej kontynuacji przygód bohaterów.

Moderator: Moderatorzy

Najlepszy Cloister of Trials

Besaid
15
7%
Kilika
9
4%
Djose
18
8%
Macalania
60
28%
Bevelle
26
12%
Zanarkand
84
40%
 
Liczba głosów: 212

Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Nie mają... wydaje mi się, że do każdego Cloistera można wrócić tylko, że Aeony ich strzegą więc nie ma problemu :D
Gamertag: Szalony Szkot
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Nie do każdego ;) Do Bevelle nie można wrócići do Kiliki też nie, bo wyganiają
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Shimon
Cactuar
Cactuar
Posty: 277
Rejestracja: pn 06 wrz, 2004 12:47

Post autor: Shimon »

mnie tam nikt z Kiliki nie wyganial,wrocilem tam bez problemow
Czips

Post autor: Czips »

A w Besaid i Mancalania po jakimś czasie zjawiają się Dark Valefor i Dark Shiva
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Czips co ma Dark Aeon do Cloister of Trials? Koniec OT.
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

OneWingedAngel pisze:Tak (zresztą wszędzie) Chyba po
Spoiler:
Desancie na Bevelle
Mi się zdaje, że po walce z Yunalescą ;)
Świetnie gram sobie teraz w FFX i od razu nie zdobyłam Destruction Sphere z Besaid :sad: A jak się raz nie uda to potem się wrócić nie da (nie liczę powrotu kiedy ma się już statek) To znaczy, że nie mam szans na Animę dopóki nie pokonam Dark Valefora?? Jakoś nie chcę o tym myśleć bez moich Magusek...
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Eiko pisze:Świetnie gram sobie teraz w FFX i od razu nie zdobyłam Destruction Sphere z Besaid A jak się raz nie uda to potem się wrócić nie da (nie liczę powrotu kiedy ma się już statek) To znaczy, że nie mam szans na Animę dopóki nie pokonam Dark Valefora?? Jakoś nie chcę o tym myśleć bez moich Magusek...
A mnie się jakoś udało, bo zebrałam za pierwszym razem wszystkie, choć nie wiedziałam ,że to takie ważne. Potem dziękowałam niebiosom, że je wszystkie mam :)
Eiko, najwyżej Zanmato pójdzie w ruch...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Eiko pisze:To znaczy, że nie mam szans na Animę dopóki nie pokonam Dark Valefora?? Jakoś nie chcę o tym myśleć bez moich Magusek...
Miej duzo kasy i Yojimbo, a Zanmato Ci pomoże ^^ Ja się ciesze, że zawsze miałam wszystkie skarby i mogłam iść na Darki, kiedy chciałam.

Co do samych Cloisterów to te w Besaid, Djose i Kilice są takie... monotonne. W sumie niczym się nie różnią. Dlatego tak lubię Cloister w Zanarkand, Bevelle i Macalanii (w tej kolejnosci)....Inne, oryginalne i w ogóle ^^.
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Super oryginalne... zwłaszcza Tetris... Pomysł pierwsza klasa -_-
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Chyzio10_Tidus

Mozna

Post autor: Chyzio10_Tidus »

mozna wrócic puzniej do swiatyń przed 1 walka z sinem jest scenka w światyni i po niej mozna wracać do innych

a co do tego najlepsza jest w Zanarkand troche sie nameczylem bo nie patrzylem odrazu gdzie stawac tylko sam fajna zabawa :P
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Można tylko musisz pokonać Dark Aeony... Było o tym na tej stronie...

Przechodziłam świątynię w Bevelle i doszłam do wniosku, że jest nawet fajna tylko wkurza mnie jak to na czym się jeździ nagle przyspiesza...
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Ostatnio przechodziłam Macalanię - to mi się podobało, chociaż sporo latania. Najgorsze jest, że zwykle jest mało pojemników na sfery i trzeba ciągle przebiegać z jednego końca na drugi, a jak się okazuje że nie o to chodziło... Co ciekawe ten przypadek świątyni jest wyjątkowy :

Kod: Zaznacz cały

najpierw spotyka się Seymoura w Chamber of the Fayth, czyli to pomieszczenie jest pierwsze, a dopiero potem przechodzi Cloister.Ale wiadomo dlaczego :D 
Bevelle nie lubię bo dużo się dzieje :D, a ty musisz gonić za jakimiś sferami i do tego trudniej jest tam zdobyć skarby...
Czips

Post autor: Czips »

Co jak co ale jak jużraz wspomniałem to najlepsze Cloister Of Trials Ma Yojjimbo, jedyne co robisz to dajesz mu w łape 250 tysięcy :D
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Czips pisze:Co jak co ale jak jużraz wspomniałem to najlepsze Cloister Of Trials Ma Yojjimbo, jedyne co robisz to dajesz mu w łape 250 tysięcy

:lol: a gdzie ty tam widzisz Clostera :roll:
FF XII W trakcie katowania
Czips

Post autor: Czips »

I o to właśnie TomajS Cohdzi, bo musisz się nagłowić skąd wziąść tyle szmalu.
A tak naprawde to nie chodziło mi Cloister Of Trails, tylko o Chamber Of The Fayth, bo ta jaskinia sięnazywa Chamber of the stolen fayth, wieć o Chamber mi chodziło
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy X i X-2”