Cloister of Trials

Pierwsza część na nową (w ówczesnych czasach) konsolę Sony - PS2, która doczekała się bezpośredniej kontynuacji przygód bohaterów.

Moderator: Moderatorzy

Najlepszy Cloister of Trials

Besaid
15
7%
Kilika
9
4%
Djose
18
8%
Macalania
60
28%
Bevelle
26
12%
Zanarkand
84
40%
 
Liczba głosów: 212

Defender

Post autor: Defender »

Dzięki stary! No to teraz napisze tak!
1- Zanarkand
2- Djose
3- Besaid
4- Kilika
:P
Elektrodek

Post autor: Elektrodek »

Mi się najbardziej podoba Zanarkand :P
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Może najpierw powiem którego nie lubię - Bevelle - niepotrzebnie zagmatwany i do tego po takich wydarzeniach :D i za Zanarkand za bardzo nie przepadam, bo co to, inspiracja terisem? :P Besaid jest super bo jest najkrótszy i znam go na pamięć (co nie jest specjalnie trudne)
White SeeD

Post autor: White SeeD »

Zanarkand był zbyt łatwy... a tylko kciuk bolał po takim bieganiu po tej "szachownicy"

Głosuję na Macalanię- najciekawszy i najbardziej wymagający (moje zdanie)
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

najbardziej wymagajace było wg mnie Bevelle... dopiero po kilku razach zauważyłem, ze te windki wracaja na poczatek jak nigdzie nie skrecisz :P:P
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Elektrodek

Post autor: Elektrodek »

Ja najbardziej się namęczyłem w Djose. Nie zauważyłem że w postumencie są dwa otwory na sfere Djose. I wtedy po Raz pierwszy odwiedziłem krypte i dzięki jej przeszedłem Djose.
DZIĘKI !KRYPTA. (drobny offtop chyba) Nie podobało mi się też Bevelle... Te taśmociągi... :evil: :evil: Ale najbardziej mi się spodobał Zanarkand, tak jak napisałem pare postów wcześniej :twisted: Uwielbiam TETRISA... :D
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Elektrodek pisze:jej
"niej"
Elektrodek pisze:Nie podobało mi się też Bevelle... Te taśmociągi...
W Bevelle wreszcie było coś innego, a nie bieganie ze sferami w tą i tamtą. I samo pomieszczenie było imponujące. Zanarkand był i pozostanie moją ulubioną świątynią, może dlatego, że zadania pamięciowe to dla mnie kaszka z mleczkiem. Poza tym to było najbardziej oryginalne z zadań do wykonania, jeżeli chodzi o świątynie. No i boss był ciekawy i sprytny :>
Elektrodek

Post autor: Elektrodek »

Yunalesca?? Podchodziłem do nie 6 razy... Podobała mi się tylko 3 forma... Ale Zanarkand i tak jest najfajniejszy... Uwielbiam tetrisa. (chyba się powtarzam)
Ostatnio zmieniony śr 09 lut, 2005 21:02 przez Elektrodek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

"Pochodzić do niej" raczej trudno, od niej pochodzić owszem można, natomiast jak ją odwiedzałeś to "chodziłeś do niej", a próbując ją pokonać "podchodziłeś do niej".

I na dziś to tyle w lekcji języka polskiego dla obywateli Unii Europejskiej :mrgreen:. Zapraszamy jutro rano do telewizyjnej Dwójki na kolejną lekcję ze mną :D

Co do Zannarkand sie zgodzę - też lubie Tetris.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Elektrodek pisze:Yunalesca?? Podchodziłem do nie 6 razy... Podobała mi się tylko 3 forma... Ale Zanarkand i tak jest najfajniejszy... Uwielbiam tetrisa. (chyba się powtarzam)
Nie, nie Yunalesca. Yunalesca była po tym potworze.
Sephiria pisze:"Pochodzić do niej" raczej trudno, od niej pochodzić owszem można, natomiast jak ją odwiedzałeś to "chodziłeś do niej", a próbując ją pokonać "podchodziłeś do niej".
Zaraziłam Sephi swym językowym pedantyzmem. :shock:
Elektrodek pisze:d mi się nie wcisneło
Nie nabijaj postów takimi tekstami. -_-' Poza tym skoro błąd został poprawiony to po co się tłumaczysz? Dżizas krajst i józio święty.

A ja nie tyle lubię tetris, co zagadki pamięciowe, które wymagają myślenia, a nie tylko biegania. O.
Ostatnio zmieniony śr 09 lut, 2005 21:30 przez Go Go Yubari, łącznie zmieniany 1 raz.
White SeeD

Post autor: White SeeD »

Pamięciowe? Wystarczyło podejść do ekranu, wcisnąć "X" i pojawiały Ci się wszystkie figury jak na talerzu. Phi, też mi pamięciówka...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Wiesz, ja byłam bardziej ambitna. Podchodziłam raz i patrzyłam. A potem na zasadzie prób i błędów. Tak jak teraz poluję na smoki w Via Infinito i na Mega Tonberry. Lubię wyzwania i tyle. O. A bieganie ze sferą i zabawa w "dopasuj sferę do odpowiedniego wgłębienia" sux i tyle. O.
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

ten lodowy to macalania,prawda bracia i siostry? < nie patrzcie sie tak na mnie jam nie truu fanka :lol: > ten lodowy tak to ebdzie macalania na ten glosuje..lubie niebieski kolor :lol:
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Garnet pisze:ten lodowy to macalania,prawda bracia i siostry? < nie patrzcie sie tak na mnie jam nie truu fanka > ten lodowy tak to ebdzie macalania na ten glosuje..lubie niebieski kolor
Tak to ten, w którym jest Shiva gD> I jest u mnie na trzecim miejscu (Cloister). ;)
Też nie jestem tru fanka, bo nie lubię blitzballa i Yuneczki. :644:
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

to dobrze pamietalam ;] < macarena :]>

< w ogole to te clostery potrafily czasem niezle ujemnie wplywac na samopoczucie...>
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy X i X-2”