Blitzball

Pierwsza część na nową (w ówczesnych czasach) konsolę Sony - PS2, która doczekała się bezpośredniej kontynuacji przygód bohaterów.

Moderator: Moderatorzy

jasior

Post autor: jasior »

Ale mi to ryba kto strzela... Berrika podałem jako przykład bo ma Volley Shot 3 ale równie dobrze może to być Tidus na ataku. Z Volley Shot 2... I tak nigdy mi to nie wychodzi... :x
Tomek

Post autor: Tomek »

A po co ci w meczu Volley Shot?Jest wiele lepszych Shotów np. Nap Shot 3,Wither Shot 3,Sphere Shot,Invisible Shot.Tych Shotów w meczu możesz użyć kiedy chcesz,a Volley Shot
jest małe prawdopodobieństwo,że ich użyjesz.
Awatar użytkownika
Syriusz15
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: wt 03 paź, 2006 16:38
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Syriusz15 »

Volley Shoot 3 działa zawsze . Jeśli nie uda Ci się kilka razy to znaczy , że widocznie jakiś bug się wdarł .
Nigdy nie ufaj dziewicy w kaloszach :D
Nie wiem co ma w sobie final fantasy , ale zakochałem się w tej grze.
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Przecież volley shot nie jest w sumie użyteczny.... Bo to tylko jak nie doleci do kogoś piłka bądź obudzisz swojego, a w pobliżu jest osoba z tą umiejętnością to volley działa nie??
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
jasior

Post autor: jasior »

W sumie racja. :D Ale się pytam bo jeszcze nigdy nie udało mi się strzelić w ten sposób.
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Mi się udało właśnie dzisiaj :P I to zwykłym volleyem tzn jedynką :P A nawet nie wiedziałam co to XD
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Piter
Kupo!
Kupo!
Posty: 177
Rejestracja: śr 23 sie, 2006 15:00
Lokalizacja: Lubawka

Post autor: Piter »

Eiko pisze:Mi się udało właśnie dzisiaj :P I to zwykłym volleyem tzn jedynką :P A nawet nie wiedziałam co to XD
rispekt. ja właściwie tylko raz widziałem tez strzał.
"Wstąp do armii, zwiedzaj świat, spotykaj interesujących ludzi i zabijaj ich."
"Wybieramy sobie przyjaciół, wybieramy wrogów, ale Bóg daje nam sąsiadów."
jasior

Post autor: jasior »

A może ktoś będzie miał ochotę podzielić się ze mną jakie techniki najczęściej wybiera na mecz? Ja osobiście wybieram przeważnie: Jecht Shota 2, Invicible Shota, Nap Pass 3, Nap Tackle 3, Wither Tackle 3, Tackle Slip 2, Regen, Super Goalie, Grip Gloves, Elite Defence i może jakiegoś Anti-Xxx.
Awatar użytkownika
Piter
Kupo!
Kupo!
Posty: 177
Rejestracja: śr 23 sie, 2006 15:00
Lokalizacja: Lubawka

Post autor: Piter »

jasior pisze:A może ktoś będzie miał ochotę podzielić się ze mną jakie techniki najczęściej wybiera na mecz?
no skrzydłowi to shoty obowiązkowo Jecht Shota 2 i przydaje się czasami Tackle Slip 2
środkowy Tackle Slip 2 Wither Pass 3
a obrońcy Nap Tackle 3 Elite Defence
bramkarz Grip Gloves, Super Goalie, Anti-Xxx.
mniej więcej tak było nie pamiętam bo dawno nie grałem.
"Wstąp do armii, zwiedzaj świat, spotykaj interesujących ludzi i zabijaj ich."
"Wybieramy sobie przyjaciół, wybieramy wrogów, ale Bóg daje nam sąsiadów."
Bucher444

Post autor: Bucher444 »

siemka,
w finalka 10 gram od niedawna i mam mały problem z blitzball -.- otóż proszmę mi wyjaśnić jak mam zakontraktować nowych graczy z innych drużyn, dajmy na to Nimrooka z al bhed, robie wszystko tak jak to ktos kiedyś w tym temacie napisał i czekam aż mu się skończy kontrakt. Po ostatnim meczu pojawia się postać Nimrooka, cudny napis, że jest wolny, po czym następny komunikat, że al bhed przyjęło go z powrotem. No i moje pytanie, co mam zrobić żeby był wolny? Z góry dziękuję :*
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Musisz czekać tylko to Ci zostaje ;) W końcu go zmienią na kogoś innego :P A teraz nic nie możesz zrobić
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
jasior

Post autor: jasior »

Bucher444 pisze:Po ostatnim meczu pojawia się postać Nimrooka, cudny napis, że jest wolny, po czym następny komunikat, że al bhed przyjęło go z powrotem.
No, wiesz... Moim zdaniem na Nimrooka nie masz co liczyć tak szybko... Ale jest jeszcze jeden koleś z CA 15 na 1lv, który od początku ma status "Free". Żeby się do niego dostać musisz pójść na ten plac blisko Luca przy którym w kafejce rzekomo na początku widziano Aurona. To chyba na poludnie od Save Pointu. Dla jeszcze jaśniejszego obrazu sytuacji powiem, że stoi tam (na tym placu) dziewczyna z balonikami i psem. I tam na którejś z ławek siedzi sobie bramkarz. Bardzo proszę osoby, które rozumieją moje wypociny żeby przekazały leprzą treść powyższych słów tym, którzy ich nie rozumieją. Z góry dziękuję. :D
Awatar użytkownika
Syriusz15
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: wt 03 paź, 2006 16:38
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Syriusz15 »

jasior pisze:Bardzo proszę osoby, które rozumieją moje wypociny żeby przekazały leprzą treść powyższych słów tym, którzy ich nie rozumieją. Z góry dziękuję
W miarę po Polsku napisane . Przynajmniej ja rozumiem :D Co do bramkarzy to ja zżyłem się z Besaidami i nikogo już nie zwalniam . Keepa w końcu w dobrej drużynie pobije Nimrooka na głowę .
Nigdy nie ufaj dziewicy w kaloszach :D
Nie wiem co ma w sobie final fantasy , ale zakochałem się w tej grze.
Alphonse Elric

Post autor: Alphonse Elric »

hmm... powiem to tak
Żadna frajda jest wywalanie oryginalnych czlonkow druzyny gdzyz sa najslabsi.
Dla mnie wystarczyl 1 zmieniony koles ( datto-wakka ) i juz zaczolem wszystkie mecze wygrywac z łatwoscią. A tak przynajmniej to jest jakas adrenalina i zabawa a nie rutyna jak podanie, strzał, gool;podanie, strzał, gool;podanie, strzał, gool;podanie, strzał, gool;podanie, strzał, gool;podanie, strzał, gool;podanie, strzał, gool;podanie, strzał, gool;podanie, strzał, gool;podanie, strzał, gool;podanie, strzał, gool;podanie, strzał, gool;podanie, strzał, gool;podanie, strzał, gool;
I tak nabijamy se 10 goli i co to za frajda ?

P.S. Jak oceniacie Jecht shoty ?? Dla mnie jest to przesada gdzyz wywala 2-3 gosci z obrony i jeszcze trwa 1 min ( cały ), przez co traci sie czas na expienie i uczenie technik. Wiec jak jestem tidusem i chce strzelac a blookuje mnie ponad pół drużyny przeciwnika to co robie ?? wymiatam ich i strzelam gola ;/ a oni nic na to nie poradza. Przydatny byl tylko chyba w finale w luca
Awatar użytkownika
Sword
Kupo!
Kupo!
Posty: 88
Rejestracja: pt 01 wrz, 2006 12:16
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Sword »

Mam pytanko. Jak nauczyć bramkarza technik, bo w mojej drużynie tylko Keepa ma puste sloty?
Kobieta zmienną jest...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy X i X-2”