Tutaj znajdziecie kompletny spis kart wraz z miejscem ich występowania. Bardzo możliwe, że znajdziecie te karty również w innych miejscach, zależało mi na podaniu uniwersalnej lokacji, która będzie dostępna na czwartej płycie. Numery kart (podane po lewej stronie spisu) odpowiadają powszechnie przyjętej numeracji – od lewego górnego rogu w dół – na tablicy kart w grze.
Nr | Nazwa Karty | Gdzie można ją znaleźć? |
---|---|---|
1 | Goblin | Do kupienia przy wejściu do stadionu w Treno. |
2 | Fang | Do kupienia przy wejściu do stadionu w Treno. |
3 | Skeleton | Do kupienia przy wejściu do stadionu w Treno. |
4 | Flan | Do kupienia przy wejściu do stadionu w Treno. |
5 | Zaghnol | Wygraj od pijaczka w Treno. |
6 | Lizardman | Wygraj od pijaczka w Treno. |
7 | Zombie | Wygraj od artysty malarza w Lindblum. |
8 | Bomb | Wygraj od artysty malarza w Lindblum. |
9 | Ironite | Wygraj od artysty malarza w Lindblum. |
10 | Sahagin | Wygraj od artysty malarza w Lindblum. |
11 | Yeti | Wygraj od bandyty przy wejściu do Treno. |
12 | Mimic | Wygraj od bandyty przy wejściu do Treno. |
13 | Wyerd | Wygraj od bandyty przy wejściu do Treno. |
14 | Mandragora | Wygraj od bandyty przy wejściu do Treno. |
15 | Crawler | Wygraj od Weimar'a w dzwonnicy w Alexandrii. |
16 | Sand Scorpion | Wygraj od Ashley w alejce w Alexandrii. |
17 | Nymph | Wygraj od Weimar'a w dzwonnicy w Alexandrii. |
18 | Sand Golem | Wygraj od Weimar'a w dzwonnicy w Alexandrii. |
19 | Zuu | Wygraj od Ashley w alejce w Alexandrii. |
20 | Dragon Fly | Wygraj od dziewczynki na alejce w Treno. |
21 | Carrion Worm | Wygraj od Mario w slumsach Treno. |
22 | Cerberus | Wygraj od młodej kobiety w Business District w Lindblum. |
23 | Antilion | Wygraj od młodej kobiety w Business District w Lindblum. |
24 | Cactuar | Wygraj od młodej kobiety w Business District w Lindblum. |
25 | Gimme Cat | Wygraj od młodej kobiety w Business District w Lindblum. |
26 | Ragtimer | Wygraj od karcianego zapaleńca w Theater District w Lindblum. |
27 | Hedgehog Pie | Wygraj od karcianego zapaleńca w Theater District w Lindblum. |
28 | Ralvuimahgo | Wygraj od karcianego zapaleńca w Theater District w Lindblum. |
29 | Ochu | Wygraj od karcianego zapaleńca w Theater District w Lindblum. |
30 | Troll | Wygraj od ucznia w prawej sali w Daguerreo. |
31 | Blazer Beetle | Wygraj od podróżnika w lewej sali w Daguerreo. |
32 | Abomination | Wygraj od podróżnika w lewej sali w Daguerreo. |
33 | Zamzelett | Wygraj od podróżnika w lewej sali w Daguerreo. |
34 | Stroper | Wygraj od podróżnika w lewej sali w Daguerreo. |
35 | Tantarian | Wygraj od ucznia w prawej sali w Daguerreo. |
36 | Grand Dragon | Wygraj od Maga nr 189 przy stawie w Black Mage Village. |
37 | Feather Circle | Wygraj od Maga nr 44 przy stawie w Black Mage Village. |
38 | Hecteyes | Wygraj od Maga nr 44 przy stawie w Black Mage Village. |
39 | Ogre | Wygraj od Maga nr 44 przy stawie w Black Mage Village. |
40 | Armstrong | Wygraj od Maga nr 44 przy stawie w Black Mage Village. |
41 | Ash | Wygraj od Maga nr 56 na cmentarzu w Black Mage Village. |
42 | Wraith | Wygraj od Maga nr 56 na cmentarzu w Black Mage Village. |
43 | Gargoyle | Wygraj od Maga nr 56 na cmentarzu w Black Mage Village. |
44 | Vepal | Wygraj od Maga nr 44 przy stawie w Black Mage Village. |
45 | Grimlock | Wygraj od Straight Shooter Shack na stadionie w Treno. |
46 | Tonberry | Wygraj od Straight Shooter Shack na stadionie w Treno. |
47 | Veteran | Wygraj od Straight Shooter Shack na stadionie w Treno. |
48 | Garuda | Wygraj od Straight Shooter Shack na stadionie w Treno. |
49 | Malboro | Wygraj od Malboro Master Joe na stadionie w Treno. |
50 | Mover | Wygraj od Beast Master Gilbert na stadionie w Treno. |
51 | Abadon | Wygraj od Beast Master Gilbert na stadionie w Treno. |
52 | Behemoth | Wygraj od Beast Master Gilbert na stadionie w Treno. |
53 | Iron Man | Wygraj od Beast Master Gilbert na stadionie w Treno. |
54 | Nova Dragon | Wygraj od Master Phantom przy schodach czasu w Memorii. |
55 | Ozma | Wygraj od Dark Phantom przy schodach w Memorii lub pokonaj Ozmę. |
56 | Hades | Wygraj od Master Phantom przy schodach czasu w Memorii. |
57 | Holy | Wygraj od Magic Master Thalisa na stadionie w Treno. |
58 | Meteor | Wygraj od Magic Master Thalisa na stadionie w Treno. |
59 | Flare | Wygraj od Magic Master Thalisa na stadionie w Treno. |
60 | Shiva | Wygraj od Eidolon Master Leyra na stadionie w Treno. |
60 | Ifirit | Wygraj od Eidolon Master Leyra na stadionie w Treno. |
62 | Ramuh | Wygraj od Eidolon Master Leyra na stadionie w Treno. |
63 | Atomos | Wygraj od Eidolon Master Leyra na stadionie w Treno. |
64 | Odin | Wygraj od Eidolon Master Leyra na stadionie w Treno. |
65 | Leviathan | Wygraj od Eidolon Master Leyra na stadionie w Treno. |
66 | Bahamut | Wygraj od Eidolon Master Leyra na stadionie w Treno. |
67 | Ark | Wygraj od Eidolon Master Leyra na stadionie w Treno. |
68 | Fenrir | Wygraj od Eidolon Master Leyra na stadionie w Treno. |
69 | Madeen | Wygraj od Strong Phantom w "zaginionych wspomnieniach" w Memorii. |
70 | Alexander | Wygraj od Eidolon Master Leyra na stadionie w Treno. |
71 | Excalibur II | Wygraj od Weapon Master Hunt na stadionie w Treno. Szanse na pojawienie się tej karty są bardzo małe. |
72 | Ultima Weapon | Wygraj od Weapon Master Hunt na stadionie w Treno. |
73 | Masamune | Wygraj od Weapon Master Hunt na stadionie w Treno. |
74 | Elixir | Wygraj od Strong Phantom w "zaginionych wspomnieniach" w Memorii. |
75 | Dark Matter | Wygraj od Dark Phantom przy schodach czasu w Memorii. |
76 | Ribbon | Wygraj od Denfense Phantom w Memori przy drugim wspomnieniu. |
77 | Tiger Racket | Wygraj od Maga nr 56 na cmentarzu w Black Mage Village. |
78 | Save the Queen | Wygraj od Weapon Master Hunt na stadionie w Treno. |
79 | Genji | Wygraj od Strong Phantom w "zaginionych wspomnieniach" w Memorii. |
80 | Mythrill Sword | Wygraj od Weapon Master Hunt na stadionie w Treno. |
81 | Blue Narciss | Użyj Dead Pepper w bulgoczącej wodzie przy południowym krańcu Forgotten Continent. |
82 | Hilda Garde 3 | Chocograph: Outer Island 2. |
83 | Invincible | Wygraj od Master Phantom przy schodach czasu w Memorii. |
84 | Cargo Ship | Chocograph: Uncultivated Land. |
85 | Hilda Garde 1 | Szczelina skalna w północno-wschodniej części Forgotten Continent. |
86 | Red Rose | Skarb w bulgoczącej wodzie Quan's Dwelling. |
87 | Theater Ship | Chocograph: Cold Field. |
88 | Vilgance | Do kupienia u Mene, Moogla lasów Chocobo za 1800 punktów. |
89 | Chocobo | Wygraj od Grubego Chocobo w Chocobos Paradise. |
90 | Fat Chocobo | Porozmawiaj z Grubym Chocobo po zebraniu wszystkich (32) skarbów chocobo. |
91 | Mog | Wygraj od Rare Phantom w Memorii (Time Warp). |
92 | Frog | Wygraj od Ashley w alejce w Alexandrii. |
93 | Oglop | Wygraj od Oglop Master Bon na stadionie karcianym w Treno. |
94 | Alexadria | Wygraj od Strong Phantom w "zaginionych wspomnieniach" w Memorii. |
95 | Lindblum | Wygraj od Strong Phantom w "zaginionych wspomnieniach" w Memorii. |
96 | Two Moons | Wygraj od Strong Phantom w "zaginionych wspomnieniach" w Memorii. |
97 | Gargant | Pokonaj dowolnego Dracozombie na mapie świata na 4CD. |
98 | Namingway | Możesz wygrać ją na turnieju karcianym w Treno (jeden z etapów gry, na początku trzeciej płyty). Drugim miejscem jest pomieszczenie w Desert Palace, w którym Zidane będzie rozliczał się z Kuja za wykonane zadanie. Gdy po rozmowie z Kuja i resztą drużyny pozostaniesz w komnacie, dokładnie ją przeszukaj a znajdziesz kartę "Namingway". |
99 | Boco | Wygraj od Rare Phantom w Memorii (Time Warp). |
100 | Airship | Wygraj od Rare Phantom w Memorii (Time Warp). |