Upgrade działu Final Fantasy XIII

Dawno nie wrzucałam materiałów na stronę, więc z tym większą przyjemnością zamieszczam news o zaczętych pracach uaktualniających dział poświęcony Final Fantasy XIII. Na pierwszy ogień poszedł opis pierwszych pięciu rozdziałów, do których nową wersję opisu dodałam w dniu dzisiejszym. Poprzedni opis autorstwa naszego byłego kolegi redakcyjnego Ravena spełniał swoją funkcję, aczkolwiek zgłaszaliście do niego sporo uwag. Upgrade solucji jest po części odpowiedzią na te prośby, po części powstał z mojej własnej potrzeby przy okazji grania.

Wiem, że potrzeb na stronie nazbierało się dużo (reszta FF XIII, cały FF XIII-2 i cały LR: FXIII, FF XV), ale nie podaję żadnego terminarza prac, ponieważ z racji życia zawodowego i rodzinnego nie mam tyle czasu jak za lat studenckich. Wśród developerów najczęstszą odpowiedzią na pytania o premierę gry jest “wyjdzie, gdy będzie gotowa” i dokładnie tak odpowiadam na wszelkie zapytania dotyczące kolejnych materiałów.

UPDATE: Dodałam uaktualnioną część drugą (rozdziały 6-9) i kawałek części trzeciej (rozdział 10, który pierwotnie należał do części drugiej)