Szukamy współpracowników

cropped-FFXV_Accordokff2.jpgJak już się zorientowaliście redakcja Krypty zestarzała się razem z portalem i nasze zawodowe obowiązki nie pozwalają nam już aktywnie go tworzyć. Szukamy zatem osób, które chciałyby przejąć pałeczkę i pisać nowe materiały. Zawsze stawialiśmy na jakość, otwarcie na użytkowników i jak najpełniejsze omówienie wydarzeń ze świata FF.

Szukamy zarówno autorów aktualności jak i tych, którzy chcą pisać pełne poradniki do najnowszych części serii. W zamian dajemy możliwość współtworzenia największego a z pewnością najstarszego fanpage’a serii w Polsce. Chcemy oddać pałeczkę nowemu pokoleniu fanów, sami ciągle służąc pomocą techniczną i utrzymaniem serwisu. Zainteresowani znajdą szczegóły w dalszej części newsa.

Zgłoszenie powinno zawierać próbkę Twoich możliwości. Może to być news, albo kawałek poradnika. Musisz być wyłącznym autorem tekstu, który przesyłasz. Nie możesz przesyłać tłumaczenia tekstu z innego języka (możesz posiłkować się źródłami, ale tekst musi pochodzić od Ciebie). Zwracamy szczególną uwagę na styl, ortografię i interpunkcję. Staraj się pisać przystępnie i po polsku. Napisz czym chcesz się zająć i ile czasu planujesz poświęcić.

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń z próbką twórczości na adres kff(kropka)moogle(małpa)gmail(kropka)com.

Wysyłając zgłoszenie akceptujesz zasady dotyczące praw autorskich na Krypcie opisane poniżej:

Zachowujesz prawa autorskie do wszystkich treści, ale wyrażasz nieodwołalną zgodę na ich wykorzystanie i dalszą modyfikację (np. korektę, rozbudowę przez pozostałych redaktorów) na Krypcie i wszelkich mediach, na których Krypta i jej treści są i będą dostępne. Materiały publikowane na Krypcie nie mogą być umieszczane na konkurencyjnych serwisach bez zgody redaktora naczelnego Krypty.